Пожалійте шевелюру: помилки в догляді за волоссям, через які воно швидко перетвориться на солому

Багато жінок мріють про довгі та густі локони. Для цього вони правильно харчуються, п'ють вітаміни, використовують купу корисних засобів, а волосся все одно не хоче рости, січеться і його доводиться відрізати. І тоді гонитва за розкішною шевелюрою починається спочатку.
Причин у цього може бути багато, але одна з них — вчинення дрібних помилок у щоденному догляді, інформує Ukr.Media.

Не використовувати захист від сонця

Попри те, що волосся складається з мертвих клітин, воно потребує захисту від сонця, як і шкіра. Якщо не використовувати спеціальний спрей або олію з УФ-захистом, волосся може стати сухим і ламким. Крім того, вплив сонячних променів може призвести до вигорання і передчасної появи сивини.

Пересиджувати в масках для волосся

Багато хто, ймовірно, хоча б раз перетримував маску на волоссі. Інтуїтивно здається, що якщо проходити з нею 40 хвилин, а не 20, як рекомендує виробник, то користі буде мінімум удвічі більше. Але це так не працює. На ділі після таких процедур волосся стане сухим і ламким.
Якщо це не спеціальний нічний або незмивний засіб для волосся, то безглуздо тримати його на голові довше 20 хвилин.

Витирати волосся махровим рушником

У кожній квартирі знайдеться не один махровий рушник. Вони здаються зручними та м'якими, проте абсолютно не підходять для волосся. Річ у тім, що вони занадто абразивні. Ворсиста тканина може пошкоджувати й травмувати волосся. Як альтернативу можна використовувати вафельні рушники або рушники з мікрофібри.
Крім того, під час сушіння не варто терти й агресивно вичавлювати волосся. Замість цього акуратно відіжміть основну воду і промокніть шевелюру рушником.

Вважати всі засоби для росту волосся розводом

Багато хто записує засоби для росту волосся до числа непотрібних. Мовляв, вони тільки гаманець розоряють, а волосся від них не додається. Ринок дійсно переповнений подібними продуктами, але не всі вони марні.
Так, наприклад, розмаринова олія справді допомагає відростити волосся. Було проведено дослідження, яке доводить, що її дія схожа на дію міноксидилу.
А міноксидил — це засіб проти випадіння волосся, чия ефективність неодноразово доведена.

Спати з розпущеним волоссям

Локони можуть страждати, якщо ви багато крутитеся в ліжку. Уві сні ми постійно перетискаємо волосся, через це воно легко пошкоджується і набуває нездорового вигляду.
Цю неприємну проблему вирішують звичайні коси, які потрібно заплести на ніч. Так тертя волосся об подушку зменшиться, воно стане менш ламким. Крім того, вранці буде легше розчесатися.
Ще більше захистити волосся допоможуть атласні стрічки — ними потрібно щільно обгорнути коси. У такому "чохлі" локони будуть у цілковитій безпеці.

Не очищати шкіру голови та волосся

Усі засоби для волосся з часом починають забивати пори шкіри голови. Позбутися проблеми можна різними способами. Спеціальний пілінг або скраб допоможе дбайливо очистити шкіру голови.
Якщо ви хочете очистити довжину волосся, скористайтеся шампунем глибокого очищення. Але майте на увазі, що, на відміну від звичайного шампуню, цей засіб краще не наносити на корені.

Не розчісувати волосся перед миттям

Особливу увагу цьому кроку варто приділити, якщо у волоссі є сплутаність і ковтуни. Нанесіть на нього засіб, який забезпечить легке ковзання, акуратно прочешіть і розплутайте довжину. Цей прийом підходить і прямому волоссю, і тому, що трохи кучеряве.
Однак якщо у вас сухе і кучеряве волосся, то найкраще розчісуватися вже під час водних процедур, попередньо нанісши кондиціонер.

Мити волосся по всій довжині

Багато людей приділяють багато уваги саме довжині волосся. Всіляко його перекручують, труть і намагаються вимити бруд, немов перуть забруднену річ. Такий підхід докорінно неправильний. Ретельно мити потрібно тільки шкіру голови, а полотну волосся для очищення буде достатньо піни, що стікає.
Крім того, наносити шампунь потрібно подушечками пальців і ніби втирати його в шкіру голови. Для досягнення максимального результату багато хто рекомендує промивати волосся двічі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *