Правила і помилки по догляду за шкірою в 40 і 50+ років від косметологів

Жінкам за 40 не скажеш: "Дівчата, вам ще рано використовувати цей крем і робити такі процедури." Ні, не рано, як раз вчасно, інформує Ukr.Media.

Вікові зміни в цей період вже є, але при цьому чуйність шкіри ще досить висока. Тому можна вдаватися до будь-яких досягнень косметології.

Антивіковий догляд і типи старіння

У цьому віці жінкам дійсно можна все, але не все потрібно особисто вам. Є кілька типів старіння обличчя:

  • дрібнозморшкувате
  • мускульне
  • деформаційне
  • втомлене
  • змішане

Всі ми старіємо відповідно до свого морфотипу, тобто одні вікові ознаки у нас виражені більше, а інші менше або можуть і зовсім бути відсутніми, тому антивіковий догляд обов'язково повинен будуватися з урахуванням типу обличчя, з урахуванням типу старіння.

Тому що засоби, які ефективні, припустимо, при дрібнозморшкуватому типі або стомленому обличчі, можуть бути марні для жінок з деформаційним типом. А іноді працюватимуть навіть не в нуль, а в мінус. Тобто погіршувати ситуацію.

Але комплексний підхід до того чи іншого типу старіння — це досить об'ємна тема, досить великий масив інформації.

Тому сьогодні ми не будемо поглиблюватися, а розберемо найчастіші помилки і правила догляду, які є актуальними для всіх жінок від 40 до 50+.

Жінки недооцінюють важливість домашнього догляду

Першу найпоширенішу помилку ми вже назвали — це антивіковий догляд без урахування типу старіння.

Друга найчастіша помилка — жінки недооцінюють важливість домашнього догляду.

Досить типова ситуація, коли жінка років до 40 доглядає за особою самостійно, а потім, помітивши більш істотні вікові зміни, вирішує: домашній догляд вже неефективний, мені потрібні професійні процедури. І вирушає до косметолога.

Хороший косметолог звичайно ж розповість про важливість домашнього догляду і обов'язково порекомендує засоби, які будуть підтримувати ефект салонних процедур.

Але на жаль, часом косметологи не приділяють уваги домашнього догляду своїх клієнтів, або навіть кажуть, що це все дурниця, використовуйте сонцезахисний крем, а інше неважливо.

Однак потрібно розуміти, чому так відбувається.

Без хорошого домашнього догляду клієнти, як правило, отримують вау-ефект практично від будь-якої більш-менш підходящої процедури. Але тримається цей ефект недовго, що стимулює клієнтів частіше приходити в клініку або салон краси.

А якщо в домашньому догляді є працююча і грамотно підібрана косметика, то подібного вау-ефекту після процедур може і не бути. Результат буде скромніше, але він буде тримається довше, відповідно паузи між візитами до косметолога можуть стати більше.

Тому якщо стоїть вибір:

  • Підібрати і придбати хороший домашній догляд, якого вистачить мінімум на 2-3 місяці
  • Витратити цю ж суму на 2-3 візити до косметолога

Будь-якій жінці не дивлячись можемо порадити — спочатку налагодити домашній догляд за шкірою.

Якщо потім з'явиться можливість відвідувати косметолога, або ж ви можете це робити паралельно — чудово! У комплексі з професійними процедурами поліпшення прийдуть швидше і веселіше.

Але без домашнього догляду салонні процедури — це гроші на вітер. Шкіра найбільше любить регулярність — грамотний щоденний догляд.

Догляд за шкірою рук і шиї

Ще одна часта помилка — жінки приділяють дуже багато уваги догляду за обличчям, але при цьому економлять на догляді за шкірою рук і шиї. А шкіра шиї спочатку тонше, суше і менш еластична.

Що стосується шкіри рук, вона старіє швидше, а ми досить часто підносимо руки до обличчя.

Суха, недостатньо доглянута шкіра рук і шиї не дуже добре виглядає поряд з насиченою, гладкою, часом буквально відполірованою пілінгами шкірою обличчя.

Після 40 для догляду за шкірою шиї можна і навіть потрібно використовувати ті ж самі засоби, що і за шкірою обличчя — наносьте їх на шкіру шиї як мінімум до ключиці.

Головне не забувати доглядати, не допускати контрасту між шкірою обличчя, шиї та рук.

Косметика, на жаль, не всесильна

Ще одна крайність — це коли жінка намагається за допомогою косметичних засобів усунути весь спектр вікових змін. Усунути ті проблеми, які косметикою, на жаль, не вирішуються.

Але жінка нескінченно купує то ліфтинг-сироватку, то маску, то антивіковий крем в надії підтягнути овал або прибрати нависле повіко.

Так, косметичні засоби можуть поліпшити тургор, поліпшити натяг шкіри і в якійсь мірі згладити вікові зміни. Але для досягнення максимального результату в цьому віці обов'язково потрібно працювати і з м'язами обличчя і шиї, і з судинною системою.

Однією косметикою всіх проблем не вирішити.

А є проблеми, які, на жаль, взагалі не можна вирішити домашнім доглядом, а вимагають високоінтенсивних апаратних методик, професійних хімічних пілінгів та інших процедур.

Я стара, на кладовище вже пора!

Ще одна типова ситуація і помилка — коли жінка вирішує підключити до свого антивікового догляду професійні процедури, і хоче відразу ж почати з найагресивніших методик, міркуючи приблизно так: "Я стара, на кладовище вже пора!"

Але це не правильно.

Правильний підхід — спочатку привести шкіру в здоровий доглянутий стан, поліпшити кровообіг і мікроциркуляцію, тому що з віком в цьому плані завжди є проблеми.

Привести в нормальний тонус м'язи обличчя і шиї, і тільки після цього при необхідності переходити до агресивних процедур, тому що є запити, які можна вирішити тільки за допомогою інвазивних методик. І якщо у вас є такий запит і ви готові до певних ризиків, можна вдаватися і до агресивних процедур.

Але це не те, з чого потрібно починати. Це те, чим потрібно закінчувати. Це повинно бути вишенькою на торт у вашій антивіковій програмі.

Якщо ви робите цю помилку, звичайно ж, в цьому немає вашої провини. У таких випадках завжди винен фахівець, який з якихось причин не пояснив як правильно.

До того ж зараз в інформаційному просторі занижують, а часом і зовсім знецінюють фізіологічні методи, такі як ручний і апаратний масаж, мікрострумова терапія. Методи, які як раз покращують кровообіг і мікроциркуляцію.

Занижують значення на догоду дорогим інвазивним методикам. А ви не зобов'язані знати як правильно. Але якщо вже в косметології склалася така ситуації — бажано все-таки знати, що краще для вас.

Догляд за шкірою після 50 років

Правда полягає в тому, що креми з позначкою 50+ або 55+, які ви бачите як серед косметики мас-маркет, так і серед косметики класу люкс — це здебільшого маркетинговий хід.

Насправді догляд за шкірою після 50 мало чим відрізняється від догляду після 40.

Так, можна, наприклад сказати, після 50 включайте в догляд засоби з фітоестрогенами. Але такі засоби потрібно включати в догляд вже після 40-45 років.

Можна сказати, що після менопаузи знижується рівень естрогенів, тому знижується синтез колагену і еластину і шкіра стає тонше і суше. Так, це так, але ми не можемо це змінити.

Що дійсно важливо донести жінкам, так це те, що чуйність шкіри в цьому віці істотно нижче.

Шкіра вже не так бадьоро відповідає на косметичний догляд і професійні процедури. І це нормально, це потрібно розуміти і приймати.

Для досягнення максимального результату звичайно потрібно більше процедур, а ефект при цьому тримається менше.

А якщо говорити в цілому, то для догляду за шкірою 50+ використовуються ті ж засоби і процедури, що і для догляду за шкірою після 40-45 років.

У багатьох професійних брендів навіть немає якоїсь спеціальної лінії 50 або 60 з плюсом!

Професіонали підбирають відхід не по цифрі в паспорті, а по проблемі, з урахуванням ваших вікових змін і стану шкіри на даний момент.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *