Що не можна робити перед походом до косметолога, щоб процедури пішли на користь
Записуючись на косметологічні процедури, важливо пам’ятати: для досягнення оптимального ефекту потрібно дотримуватися певних рекомендацій. Наприклад, перед візитом до салону не слід відвідувати сауну. Чому це є протипоказанням, а також які ще обмеження існують, читайте в нашій статті, повідомляє Ukr.Media.
Епіляція, пілінги, чистка
Якщо ви бажаєте якнайкраще підготувати обличчя перед візитом до косметолога — видалити зайві волоски (над губою, в лінії чола, біля скронь тощо) або зробити механічну чистку, то цього робити не варто. Справа в тому, що ви травмуєте верхній шар шкіри. Здійснювати косметичні процедури на такій шкірі категорично не рекомендується, адже існує високий ризик інфікування, зазначають б’юті-експерти.
Відвідування бані або сауни
Розпарювання шкіри перед салонними процедурами не є найкращим рішенням, зауважують косметологи. Це може призвести до сухості та лущення шкіри, а ще гірше — до запальних процесів.
Відвідування солярію або пляжу
До списку протипоказань для косметологічних процедур також належить прийом сонячних ванн. Справа в тому, що під впливом ультрафіолету шкіра стає вразливою, що підвищує ризик травмування та виникнення стійкої пігментації.
Вживання алкоголю
Багато відвідувачок косметологічних кабінетів приходять напідпитку, щоб легше перенести біль під час деяких процедур. Це абсолютно неприпустимо — алкоголь розширює судини, що може призвести до появи синців та незначного кровотечі.
Початок менструального циклу
Цей період характеризується підвищеним больовим порогом у жінок. У зв’язку з цим процедури можуть бути досить болючими. Також в цей час відбувається розширення судин.
Використання нової косметики
Новий косметичний засіб може спровокувати значну алергічну реакцію, і тоді про візит до косметолога не може бути й мови. Працювати з запаленою шкірою категорично заборонено, спочатку потрібно пройти курс лікування.
Приймання ліків
Перед візитом до косметолога не можна вживати препарати, які розріджують кров, у тому числі й “нешкідливий” аспірин. І взагалі, при поганому самопочутті та ознаках ГРВІ краще перенести візит до фахівця до повного одужання.
Джерело: ukr.media