Типи зачісок для різних форм обличчя: як створити ідеальний образ | 100 ІДЕЙ

Типи зачісок для різних форм обличчя: як створити ідеальний образ

На думку стилістів і перукарів, зачіска може стати і окрасою образу, і справжнім провалом, якщо не враховувати особливості обличчя. Годі й сподіватися, що якщо майстер підстриже або зробить укладання «як у тієї кінозірки» або «тієї інстаблогерки», ви залишитеся задоволеною. Але хороші новини полягають у тому, що, врахувавши форму обличчя та зваживши на його особливості, ефект від нової зачіски насправді додасть 100 балів до образу! Читайте наш детальний розбір і записуйтеся на перевтілення до улюбленого перукаря.

Як правильно визначити форму обличчя: декілька практичних порад

Часто трапляються не зовсім очевидні типи обличчя, і жінки відверто губляться. Тому радимо скористатися цим алгоритмом.

 • Зберіть волосся за допомогою резинки, зніміть прикраси з вух.
 • За допомогою сантиметрової стрічки зробіть заміри відстаней:
  • від скроні до скроні (або між зовнішніми куточками очей);
  • від лінії росту волосся до нижньої точки підборіддя.

  Після цього треба порівняти та проаналізувати показники і виявити, яка частина обличчя є вужчою, а яка — ширшою. Якщо ширина більша за висоту, обличчя ближче до кола. У зворотному випадку йдеться про прямокутник, овал чи ромб. А от у трикутника та квадрата висота та ширина обличчя будуть приблизно однакові. Зверніть увагу, що виконувати такі заміри з фото чи селфі не варто, адже камера часто спотворює пропорції, і ваш висновок може бути хибним.

  Форма «коло»

  Круглому обличчю потрібне коригування у вигляді візуального видовження. Тому погана ідея стригти волосся до рівня підборіддя чи вище. На думку експертів, ідеально балансують таку форму довге пряме волосся, подовжений чубчик і боковий хвилястий хвіст.

  Рекомендовані довгі та середні стрижки з чубчиком на бік і з об'ємом на маківці голови, наприклад, подовжений боб. Створити ефектне укладання в такому випадку просто, а всі необхідні для цього товари є на сайті EVA.UA. А от короткі зачіски, що відкривають обличчя, та стрижки до середини щік роблять лице ще круглішим.

  Форма «овал»

  Не дарма овальне обличчя вважають ідеальним: йому пасують зачіски будь-якої складності та довжини. Та все ж існують найбільш ефектні варіанти: середня довжина, легкі хвилі, боб. Щоб акцентувати увагу на очах, стилісти рекомендують доповнити зачіску асиметричним чубчиком. Чи є для овальної форми підводні камені? Хіба що занадто довге волосся без чубчика: така зачіска візуально видовжує обличчя.

  Форма «квадрат»

  У цьому випадку головне завдання стрижки — згладити гострі кути, щоб обличчя стало більш витонченим і ніжним. Тому зверніть увагу на зачіски, котрі закривають вилиці, наприклад, з довгими локонами чи чубчиком на бік. Часто у володарок квадратного обличчя широкий лоб. Його легко замаскувати за допомогою «рваного» чубчика. А от каре та зачіски, що візуально розширюють скроні, небажані. Модні експерти попереджають, що гнатися за трендами не варто: якщо у вас квадратна форма обличчя, обирайте ту стрижку, яка дійсно пасує та прикрашає.

  Форма «прямокутник»

  Прямокутне обличчя потрібно пом'якшити та візуально розширити у верхній третині. Для цієї форми властиві чітко окреслені вилиці та підборіддя, тож безумовно пасуватимуть такі комбінації з чубчиком: боб, середні хвилі, довге волосся.

  Якщо володарка прямокутного обличчя наважилася на коротку стрижку, треба особливу увагу приділити макіяжу та доповнити зачіску боковим пробором чи асиметрією. А довге волосся носіть обов'язково з чубчиком: це робить риси обличчя гармонійними.

  Форма «ромб»

  Інколи її ще називають «діамантовою». Як і овалу, ромбу пасує чимало стрижок, особливо якщо вдасться пом'якшити контраст у зоні щік. Важливо створити об'єм, тож доцільно звернути увагу на такі варіанти зачісок: піксі, об'ємний чубчик і хвилі із середньою довжиною та боковим проділом.

  Також має гарний вигляд градуйоване каре. А от зачісок з акцентом на скронях, коротких пишних чубчиків і зібраного назад волосся краще уникати.

  Форма «трикутник»

  Таке обличчя характеризується широким лобом і вузьким підборіддям. Хороша новина полягає в тому, що його можна легко збалансувати за допомогою зачіски. Щоб перенести акцент на щоки та очі, пропонуємо розглянути такі варіанти середньої довжини: каскад, локони.

  Зверніть увагу, що верхня частина зачіски не має бути занадто пишною: основний об'єм треба створювати в зоні підборіддя. Трикутник прикрасять чубчик і стрижка-трапеція.

  Сподіваємося, поради були корисними та цікавими. Не забувайте, що правильна зачіска ефектно доповнить образ і підкреслить переваги вашої унікальної зовнішності. Бажаємо натхненних змін!

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...
  Поділіться своєю знахідкою

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *