У "Чорноморці" назвали "нісенітницею" повідомлення про зникнення команди | 100 ІДЕЙ

У “Чорноморці” назвали “нісенітницею” повідомлення про зникнення команди

29 січня ряд українських інтернет-ЗМІ повідомив про те, що одеський " Чорноморець " нібито опинився на межі зникнення. Підстави – Імексбанк збанкрутував, чинний президент Леонід Клімов відмовляється спонсорувати клуб, грошей на зарплати майже немає.

Цілком очікувано, що в одеській команді спростували інформацію.

"Це повна нісенітниця. У нас все нормально, ніяка втрата нам не загрожує, команда працює в штатному режимі на зборах у Туреччині", – генеральний директор "моряків" Сергій Керницький.

"Імексбанк – банкрут? А при чому тут Імексбанк? Він просто був генеральним спонсором "Чорноморця". А з його зникненням у клубу просто зміниться генеральний спонсор. Це саме той випадок, коли доречно вираз "Собаки гавкають – караван іде". Тільки в даній ситуації не гавкають собаки, а шавки. Одні шавки підносять інформацію, інші – розголошують її…", – заявив гендир "Чорноморця".

Нагадаємо, що починаючи з грудня розташування "чорно-синіх" покинуло кілька провідних футболістів – воротар Дмитро Безотосний, захисник Євген Зубейко, півзахисники Олексій Гай, Кирило Ковальчук, Михайло Сіваков, нападник Руслан Фомін. Одним з перших Одесу залишив головний тренер Роман Григорчук.

27 січня стало відомо, що статус вільного агента отримав досвідчений атакуючий хав Сергій Назаренко. Поки не повідомляється, де саме продовжить свою кар'єру екс-футболіст збірної України.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *