Які технології виготовлення блістерної упаковки для харчових продуктів є екологічно безпечними? | 100 ІДЕЙ

Які технології виготовлення блістерної упаковки для харчових продуктів є екологічно безпечними?

Які технології виготовлення блістерної упаковки для харчових продуктів є екологічно безпечними?
Які технології виготовлення блістерної упаковки для харчових продуктів є екологічно безпечними?

Одним з актуальних сьогодні матеріалів для пакування є блістерна упаковка для харчових продуктів. Вона ідеально підходить для фасування готових страв, фруктів та соусів. Сучасні технології дозволяють виготовляти блістер методом, який не шкодить екології.

Якісна блістерна харчова упаковка реалізується на сайті «Плюс – Пак Україна» від виробника: https://plus-pack.com.ua/ua/. Асортимент моделей дозволяє підібрати рішення на будь-яку потребу. На всю пакувальну продукцію є відповідна документація.

Яка блістерна упаковка для харчових продуктів вважається безпечною для навколишнього середовища

Щоб блістерна упаковка для харчових продуктів відповідала вимогам ГОСТ, не шкодила здоров’ю та навколишньому середовищу для виробництва використовується тільки сертифікована сировина гарної якості. Зокрема, блістер виготовляють з поліетилентерефталату, який відмінно підходить для взаємодії з харчовими продуктами. Матеріал встановлюється на верстаті у вигляді плівки, яку виробляють із сировини у вигляді гранул. Перевагою такого матеріалу є можливість його перероблення, що дозволяє зменшити кількість відходів та забруднення навколишнього середовища. До того ж матеріал є енергоефективним, що дозволяє заощаджувати до 40% ресурсів. Більшість екологів впевнені в тому, що саме ПЕТ є матеріалом з позитивним екологічним профілем. 

Блістерна харчова упаковка для продуктів: виготовлення

Більшість підприємств, які виготовляють блістерну харчову упаковку для продуктів використовують метод термоформування, який відрізняється простотою та можливістю виготовлення великої партії продукції за малий проміжок часу. Завдяки цьому аспекту виробництво є економним з огляду заощадження енергоресурсів. 

Завдяки досягненням в галузі технології можна проводити контроль блістерної упаковки в автоматичному режимі. Зокрема, підприємства надають перевагу формуванню під тиском та вакуумній технології. Виробництво тари першим методом базується на виштовхуванні плівки у порожнину. Під час вакуумного формування відбувається викачування повітря з порожнини та подальше її витягування в нагрітому стані на форму. Такий метод забезпечує рівномірну товщину стінок, що потім дозволяє легко переробляти блістерну упаковку, виготовляючи з неї безліч потрібних речей.

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *