5 причин, через які чоловік може піти від гарної жінки до негарної | 100 ІДЕЙ

5 причин, через які чоловік може піти від гарної жінки до негарної

Зраду взагалі складно зрозуміти і пробачити, але ще складніше зрозуміти, як чоловік, хлопець, коханий зміг кинути справжню красуню заради непримітної мишки, а то й зовсім поганулі. Приворожила? Загіпнотизувала?

Психологи запевняють, що подібні приклади — абсолютно нормальне явище і ніякої чорної магії тут немає. Ми з'ясували найчастіші причини, чому чоловіки закривають очі на красу своєї обраниці і йдуть до іншої, інформує Ukr.Media.

Зовнішність має велике значення під час установки першого контакту. Це фактор залучення уваги. Коли жінка гарна, доглянута, струнка, у неї більше шансів бути поміченою. Хоча ці ж шанси є у дівчини менш гарної, але чарівної, милої і цікавої у спілкуванні. Мудрі усвідомлені чоловіки, вибираючи собі супутницю для життя, у підсумку красу обраниці ставлять зовсім не на перше місце. Можна виділити п'ять найбільш яскравих прикладів, коли чоловік може легко залишити красуню.

Втеча від порожньої краси

"Гарна" не означає "наповнена". Є категорія красунь, які усі свої сили спрямовують на те, щоб зробити зовнішність ідеальною: бездоганна фігура, накачані сідниці, ідеальні шкіра, нігті, волосся, обличчя — витвір мистецтва. Але за цією обкладинкою порожня і дурна за змістом книга. За такою красою немає світла, тепла, жіночої енергетики, а є тільки: "Дай, дай, дай". Дай на нові груди, на черговий похід до косметолога, на фітнес-тренера і так далі. Порожня вимоглива лялька може швидко почати дратувати. І звичайно, коли чоловік зустрічає милу, розумну, ласкаву "недосконалу" дівчину, він вибирає її, приємну і цікаву.

Невдячність красунь

Краса може перетворити жінку на егоїстку, коли вона з малих років звикає до уваги, до того, що їй все легко і просто дається через зовнішню привабливість, вона стає розпещеною і невдячною. Невдячність — жахлива якість. Якщо чоловік постійно щось робить для своєї королеви, дарує подарунки, увагу, а вона сприймає це як належне; якщо жінка знецінює все, що для неї робить чоловік, то у якусь мить чоловік припиняє взагалі щось робити. Це може спровокувати скандали, претензії, образи, і чоловік намагається втекти від цього до тієї, хто його буде цінувати. І навіть якщо це простачка, чиста і мила дівчинка, але дивиться на нього, як на бога, чоловікові буде байдуже, наскільки вона гарна зовні. Він може сам зробити з неї красуню, головне — нехай продовжує дивитися на нього такими ж відданими очима і цінувати за його зусилля. Адже чоловікові важливо, щоб його цінували, а не використовували.

Якщо за красою приховані страхи, комплекси і купа претензій

Часто трапляється таке, що гарна жінка через зовнішню красу компенсує свої страхи, переживання, комплекси. Вона зовні королева, але її завжди турбує невпевненість. Вона сумнівається: а чи кохає її по-справжньому чоловік, постійно вимагає якихось доказів цього кохання. Вона може ревнувати без причини, виносити мозок, переживати, що чоловік кине її, якщо вона постарішає. Претензії, тотальний контроль, безпричинні істерики можуть втомити чоловіка, і він тікатиме від такої красуні, що виносить мозок.

Коли чоловік не може довіряти своїй гарній супутниці

Чоловікам від жінки потрібні дві речі. По-перше, визнання і повага, коли чоловік знає, що його сприймають як надійний захист і опору. По-друге, чоловік чекає від жінки вірності і відданості. Часто гарні жінки, оточені увагою представників іншої статі, є невірними. І навіть якщо красуня вірна, але раз у раз чоловік бачить, як на неї дивляться інші, як їй надають знаки уваги, фліртують з нею, він може втомитися від постійних переживань щодо вірності. І тоді чоловік тікає до менш привабливої жінки, яку ні з ким не потрібно ділити, яка вдячна йому, цінує і неймовірно щаслива, що він є у неї такий, а інший їй зовсім не потрібен.

Якщо гарна не поспішає народжувати дітей і ставати берегинею вогнища

Чоловік може піти від красуні, якщо не відчуває, що вона може стати гарною матір'ю для їх дітей. Чоловік, що прагне мати велику і щасливу родину, може розчаруватися у другій половинці, якщо вона без належної цікавості ставиться до материнства, переживає, що народження дітей зіпсує її фігуру, а грудне вигодовування зробить груди обвислими. Якщо красуня відмовляється обговорювати народження дітей, чоловік, для якого ця тема є важливою, буде шукати собі ту, яка стане гарною мамою для його діточок.

Щоб привабити чоловіка, жінка повинна любити себе, бути природною. Коли у її серці є доброта, людинолюбство, увага до інших, коли вона знає собі ціну, з повагою ставиться до себе, своїх кордонів і має шарм, вона завжди приверне до себе правильного чоловіка і завоює його серце. І чоловік з такою жінкою забуває про красу, адже йому потрібна жінка як енергетичний ресурс, а не гарна картинка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *