5 сигналів, що ваш чоловік приховує від вас іншу жінку | 100 ІДЕЙ

5 сигналів, що ваш чоловік приховує від вас іншу жінку

Чоловіки вміють майстерно приховувати від своєї жінки багато чого, у тому числі жінок на стороні. Але деякі моменти все ж таки можуть видати чоловіка з головою, головне, вчасно звернути увагу на його поведінку, інформує Ukr.Media.

Чоловік починає оновлювати гардероб

Ні, регулярні оновлення речей просто необхідні навіть якщо чоловік далекий від фешн-сфери, але раптова любов до шопінгу і ретельний підбір простих шкарпеток до штанів, чого раніше ви за ним не помічали, все це повинно насторожити. Навіщо чоловікові раптом знадобилося виглядати з голочки, причому щодня? Ще "гірше", якщо чоловік почав цікавитися вашою думкою з приводу його образу — тут можна почати переживати і звернути пильну увагу на свого коханого, ймовірно, на горизонті з'явилася жінка, яка змушує вашого чоловіка "метушитися".

Чоловік почав раптово дарувати вам подарунки

У великих кількостях і, мабуть, дорогі. Багато чоловіків відчувають вкрай неприємне почуття після розваг з іншою жінкою, і в їх розумінні шикарний букет квітів або туфлі за кілька сотень євро, про які ви давно мріяли, є способом хоча б трохи очистити совість. Звичайно, це не працює і в принципі не може стати нормою у відносинах. Нехай ці жести вам і приємні, але не забувайте — з якого дива такі раптові сплески емоцій?

Чоловік «відтанув» до ваших подруг

Не всі, але багато чоловіків не перетравлюють подруг своїх жінок, часто ця нелюбов взаємна. Згадайте, як він завжди ставився до ваших посиденьок з подругами або його реакцію на вашу пропозицію «покликати дівчаток» у п'ятницю ввечері. У найкращому разі чоловік реагував на такі пропозиції байдуже. У ситуації, коли у чоловіка з'являється життя на боці, йому на руку, якщо ви відволікаєтесь на своїх друзів, а тому чоловік намагатиметься відправити вас на зустріч із подругами хоч на всю ніч. Не поспішайте цьому радіти, можливо, у нього не менш яскраві плани на цю саму ніч.

Чоловік починає експериментувати у ліжку

Один із найяскравіших дзвіночків. Зазвичай, раптовий інтерес до секс-іграшок, нових поз та місця для близькості може говорити про те, що чоловік або тренується на вас, щоб здивувати свою нову подругу, або вже встиг спробувати з іншою жінкою і цей досвід намагається перенести у вашу постіль. Однак не поспішайте робити висновки тільки з цього пункту — іноді чоловіки просто намагаються урізноманітнити інтим, що набрид, і на цьому все.

Чоловік стає спонтаннішим

Ця ознака характерна для чоловіків після 35-40 років, коли більшість представників сильної статі лінується вже щось змінювати і їх дуже важко спонукати на подвиги. Якщо ви впізнали свого чоловіка, і раптово його почало тягнути на пригоди і різку зміну планів, варто уважніше поставитися до того, що відбувається в його житті, — велика ймовірність виявити третю зайву у ваших відносинах. У чоловіка на тлі появи нової жінки може зашкалювати адреналін, який він і виплескує у бурхливу соціальну активність з вашою участю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *