Чоловік, який набагато старший за вас: як правильно будувати з ним відносини | 100 ІДЕЙ

Чоловік, який набагато старший за вас: як правильно будувати з ним відносини

Чоловіки молодше часто виявляються не готові до серйозних стосунків. Саме тому жінки нерідко вибирають чоловіків старшого віку. Експерти розповіли, як правильно будувати з ними стосунки, інформує Ukr.Media.

Правильний вибір віку

Дуже складно будувати відносини, якщо жінці 20, а чоловікові 60. Експерти вивели просту формулу, яка допоможе визначити ідеальний вік супутника. Такий вік не обов'язково буде найкращим, але на нього можна орієнтуватися. Потрібно поділити свій вік навпіл, відняти 3, а потім додати отримане число до свого віку. Наприклад, такі розрахунки показують, що для жінки 20 років ідеальний вік чоловіка-супутника — 27 років, тому що 20:2=10, 10-3=7, 20+7=27.

Не варто здаватися старшою

Припустимо, жінка все ж вибрала чоловіка, який старший за неї, скажімо, на 20 або 30 років. Є високі шанси, що такі відносини будуть успішними. Найголовніше — жінка не повинна намагатися здаватися старшою. Потрібно продовжувати бути собою, тому що чоловік закохався або зацікавився саме тією, ким жінка є на цей час. Якби йому була потрібна жінка трохи старше, він би вибрав її.

Спільні інтереси

У відносинах, де чоловік набагато старший, часто немає спільних інтересів. Вони обов'язково повинні з'явитися, тому що, як тільки піде закоханість, піде і прагнення бути разом. Людям будь-якого віку необхідно вміти розмовляти на приємні один одному теми і бути залученими в справи один одного.

Не поспішайте

Дорослі чоловіки рідко хочуть бурхливий роман. Їм потрібні стабільність, довіра, прагнення до взаєморозуміння. Якщо цього не буде, то не буде і ніяких відносин. Не потрібно їх квапити. Нехай вони самі приймають рішення.

Не провокуйте їх на негатив

Є жінки, які звикли фліртувати в ігровій манері. Дорослим чоловікам часто не хочеться цього робити. Вони бажають проводити час з максимально передбачуваною жінкою, яка не буде змушувати їх нервувати або переживати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *