Фахівці розповіли, чому деякі чоловіки не дарують жінкам подарунки і як це виправити | 100 ІДЕЙ

Фахівці розповіли, чому деякі чоловіки не дарують жінкам подарунки і як це виправити

Далеко не всі чоловіки щедрі на подарунки. Це не обов'язково має бути щось дороге, але кожній жінці хочеться отримувати знаки уваги. Психологи розкажуть, чому чоловіки не дарують подарунків і як це виправити, інформує Ukr.Media.

Чому він не дарує подарунки

Він просто скупий. У нього може бути на рахунку сума з шістьма нулями на кінці, але це не означає, що він буде дарувати подарунки. Історія знала чимало чоловіків і жінок, які були надзвичайно багатими, але жили в бідності. Немає нічого дивного в тому, що є чоловіки, які багаті, але не хочуть витрачати ні копійки більше звичайного.

Він бідний. Подарунки коштують грошей, а у чоловіка може не бути грошей зовсім. Він або безробітний, або віддає всі гроші за квартиру і їжу, а сам залишається з носом. Тут важливо розуміти, що він навряд чи виправиться. Навіть якщо він дійсно любить свою жінку, такий чоловік не завжди ідеальний для відносин. Якщо жінка бачить перспективи, можна створити відносини і поспостерігати, чи будуть зміни на краще.

Виховання. Він з дитинства чув пораду від мами або батька: «їм всім від тебе тільки гроші потрібні». Саме тому він дарує подарунки тільки мамі, і то лише в тих випадках, коли вона сама попросить. Він уже подорослішав, та й мама з батьком забули про ці моралі. А він все одно не довіряє жінкам і ні копійки на них не витрачає. Таке буває і в тих випадках, коли чоловіка виховували, кажучи: «не ділися з іншими дітьми, це твоє».

Жінка сама показує, що їй нічого не потрібно. Буває так, що жінка самостійна і не потребує подарунків, але не лише показує це всім своїм виглядом, але ще і каже відкрито: «я сама можу себе порадувати». Чоловік це чує і нічого не дарує.

Невдоволення подарунком. Якщо жінка була не задоволена подарунком, чоловік може охолонути до самої ідеї презенту. Будь-який подарунок повинен бути подією, а якщо дама показує всім виглядом, що їй не подобається, значить, для неї це буденність. Чоловік після слів "мені не подобаються тюльпани" або "не люблю цей ресторан", швидше за все, не буде більше робити ніяких подарунків і сюрпризів.

Як отримувати подарунки від чоловіків: поради психологів

Не просимо. Не дорікаємо чоловіка в тому, що він жлоб, не говоримо йому, що Петька з третього під'їзду своїй дружині дарує квіти. Це все не працює і не спрацює ні з ким і ніколи. Якщо хочеться отримувати подарунки від чоловіка, то не варто пиляти його за те, що він цього не робить. Як показує практика, якщо чоловікові дорікати за щось, вимагати подарунків, то він не стане їх робити, або буде дарувати щось банальне, без емоцій, без завзяття. Він повинен сам хотіти це робити.

Робимо йому подарунки самі. Зрілий і психічно здоровий чоловік ніколи не стане отримувати від жінки подарунки, нічого не даючи натомість. Тут мається на увазі не щось матеріальне. Це може бути сюрприз у вигляді незапланованої романтичної вечері, прогулянка в цікавому місці. Навіть ініціатива з боку жінки працює, як подарунок. Дуже важливо у відносинах пам'ятати про закон "отримую-віддаю". Потрібно, щоб хтось зробив перший крок. Нічого страшного, якщо цей крок зробить першою дівчина.

Інтригувати. Представниці прекрасної статі не можна поводитися так, немов чоловікові вдалося роздобути її серце. Потрібно, щоб він не був упевнений в тому, що стабільність захопила відносини. Для цього на початку роману варто час від часу відмовлятися від побачень, кажучи, що потрібно зустрітися з друзями або подругою, або сходити на корпоратив і так далі. Потрібно показувати, що чоловік важливий, але на ньому не зійшовся світ клином. Він робитиме все можливе, щоб заробити більше уваги і стати більш важливим для супутниці. Подарунки та знаки уваги — найкращий спосіб це зробити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *