Гармонічні відносини: як побудувати і не зруйнувати | 100 ІДЕЙ

Гармонічні відносини: як побудувати і не зруйнувати

Ми всі мріємо жити з партнером довго та щасливо. Насправді все буває набагато складніше, з'являються проблеми. Але часто ми й не замислюємося над тим, що річ може бути в нас самих. Психологи розповіли, як побудувати гармонійні стосунки та не відлякати чоловіка своєю поведінкою, а також перевірити: чи підходить вам взагалі тривалий зв'язок?

Комфорт та безпека

Спробуйте проаналізувати свій власний стан поруч із коханою людиною, а також відстежте його емоції: чи комфортно йому з вами? Партнери можуть безперешкодно ділитися будь-якою інформацією, ідеями, думками, планами, не обмірковуючи заздалегідь, який відгук отримає у партнера дана інформація, інформує Ukr.Media.

Збіг поглядів

Ви не повинні боятися виявляти і розповідати про свої погляди партнеру, проте, якщо ваші погляди категорично різні, привід задуматися. У партнерів мають співпадати погляди на стосунки, мир, свободу, сімейне життя та розпорядок дня у довгостроковій перспективі.

Емпатія та відкритий діалог

Важливо, щоб ви та ваша друга половинка завжди були готові поговорити про те, що накопичилося. Без обговорення проблем неможливо побудувати довгі та якісні відносини. Усередині пари має бути розвинений певний рівень емпатії щодо один одного, це формує комфортну атмосферу та довірче спілкування.

Тут слід зазначити, що тривалість відносин — дуже суб'єктивний показник їхньої серйозності, який не вказує на стабільність та стійкість.

Психологи також виділили основні характеристики жінок, які могли б завадити бажанню вступати з ними у серйозні стосунки:

Без індивідуальності та прагнення до розвитку

Жінки, які не виділяються з натовпу, боятимуться виявляти своє внутрішнє «я». Заглушення своєї думки — пряма доріжка до втрати індивідуальності. Також це проявляється у відсутності у жінки хобі.

Необґрунтовані вимоги та бажання конкурувати

Постійні претензії та вимоги, щоб партнер виконував усе на перше прохання — дзвіночок, який не варто ігнорувати, якщо ви помічали за собою таке. А що щодо конкурування? Це бажання постійно конкурувати з чоловіком у будь-яких, навіть побутових ситуаціях та вирішенні питань. Все-таки у відносинах жінка не може виконувати роль чоловіка, просто втрачається весь сенс.

Відмова проводити разом дозвілля

Проблема дуже серйозна, адже якісний час, проведений разом, — показник бажання розділяти з партнером дозвілля. Особливо якщо відпочинок є важливою частиною життя вашого партнера.

Плач, крик, роздратування

Психологи стверджують, що надто часте вираження яскравих негативних емоцій може призвести до сварок та небажання будувати стосунки з вами.

Різні цілі та плани на життя

Можна не мати цілком ідентичного світогляду, але спільні цілі, завдання, смисли та плани на життя — це важлива складова серйозних та здорових стосунків.

Відсутність довіри до партнера

У житті буває таке, що ми перестаємо довіряти коханим людям через ситуації, що склалися. Однак, якщо ця недовіра нічим не викликана і абсолютно необґрунтована, то ваш скептицизм може стати на заваді світлому майбутньому.

Небажання чути та слухати

Якісна підтримка, співчуття та емпатія — важливі фактори у відносинах. Не нехтуйте ними і завжди намагайтеся вислухати кохану людину.

Відсутність поваги

Якщо ви виявляєте неповагу і зневагу часом партнера, його інтересами і почуттями, то ви не поважаєте і саму людину. Це прямий шлях до розладу та нерозуміння між партнерами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *