Як сказати чоловікові, що у вас вже є дитина, щоб новий тато не втік | 100 ІДЕЙ

Як сказати чоловікові, що у вас вже є дитина, щоб новий тато не втік

Одні вважають, що краще говорити одразу про наявність дитини. Інші ж пропонують зачекати на момент, коли обидва переконані в серйозності своїх почуттів, інформує Ukr.Media.

Бути матір'ю — це вдячна, хоч і важка праця, проте ситуація може значно ускладнитися, якщо ви вирішите знову ходити на побачення. Дитина від колишнього шлюбу — це розкіш, яку здатний оцінити не кожен. Але чим старшими ми стаємо, тим частіше закохуємося в людей, які вже мають дітей. Багато жінок не наважуються відразу зізнатися новому партнеру: "Дорогий, у мене є дитина". А деякі взагалі примудряються роками це приховувати, оскільки бояться, що залицяльник піде. Що ж робити? Як же бути?

Не говоріть про наявність дитини з порога

Якщо вам сподобався чоловік, то сміливо починайте з ним спілкуватися, листуватися чи телефонувати. Однак зустрічі на першому етапі знайомства не треба призначати у себе вдома. Виберіть прогулянки у парку, кафе, музеї. Якщо ви розумієте, що справа рухається до серйозних відносин, то вже слід замислитися про те, щоб незабаром згадати про наявність дитини. Немає жодного сенсу зізнаватись у цьому першому зустрічному чи знайомити їх — нашкодить обом. Через деякий час у вас станеться перша близькість — ідеально, якщо це станеться у нього вдома. Поступово ви будете все сильніше прив'язані один до одного, і ось тут саме час розповісти про дитину.

Говоріть правду, коли вас питають

Бажано, звичайно, починати говорити про дітей не з першого побачення. Краще також не починати розмову зі слів "Нам потрібно серйозно поговорити" та інших фраз, що пригнічують. Спеціально ставити перед фактом кавалера не потрібно, але якщо у вас запитують: "Як проводиш вільний час?" — відповідайте правду, наприклад, що з Петриком ходите до лялькового театру. І на запитання "А хто такий Петрик?" так і кажіть: "А це мій чудовий п'ятирічний син" — з посмішкою. Так, далі справа за чоловіком. Він бачить карти, бачить вас і порівнює свій страх із симпатією. Тут вам важливо розуміти одну річ: він має право не хотіти пов'язати життя з тим, у кого вже є дитина, і це нормально.

Згадайте про дитину в жартівливій формі

Не тисніть на себе занадто сильно і не думайте, що це має бути серйозна, виснажлива розмова. Невимушена згадка про наявність малюка чи підлітка покаже людині, що вам подобається бути мамою. Якщо не знаєте, як підійти до цієї теми, спробуйте скористатися гумором! Наприклад, якщо розмова протікає легко, скажіть щось на зразок: "Так чудово вести дорослі розмови. Я провела весь день, обговорюючи з моїм трирічним сином, хто з героїв найкращий у мультфільмі". Зверніть увагу на реакцію свого супутника, але не надавайте їй надто великого значення. Якщо він здається здивованим, змініть тему і дайте йому трохи часу, щоб звикнути до інформації.

Поясніть, що ваша дитина — ваша відповідальність

Чоловіки бояться відповідальності та того, що на них покладуть роль рятівника. Таким чином, вони будуть зобов'язані звалити на себе весь тягар життя жінки і вирішити всі її проблеми. Матері-одиначки у свою чергу помилково думають, що зустрінуть чоловіка, який, як принц із казки, переможе дракона і позбавить принцесу від прикрощів. Звичайно, такі історії зустрічаються, але дуже рідко і не завжди закінчуються хепі-ендом. Роль рятівника — маркер залежних відносин, і за будь-який порятунок потрібна буде нагорода у вигляді послуху або гіперконтролю. "Врятована" принцеса опиняється у неоплатному боргу з нав'язаним почуттям провини. Тому, перед тим як вступати у відносини, потрібно привести своє життя до ладу. В першу чергу, щоб нікому не довелося вас ні від чого рятувати і ви себе відчували самодостатньою жінкою, а не дівчиною з "причепом". Чоловіча допомога — це добре, але ви і самі повинні вміти подбати про себе та дитину.

Запитайте супутника, чи має він дітей

Коли ви розмовляєте, намагаючись дізнатися одне одного краще, запитайте: "Ти маєш дітей?". Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що не лише у вас є дитина, з якою ви проживаєте самі. А от якщо ваш партнер не має дітей, це простий спосіб підняти цю тему. Так вона органічно впишеться в бесіду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *