Іноді вони повертаються: чи варто поновлювати стосунки з колишнім партнером
Як не дивно, але всупереч припущенням більшість людей повертаються до колишніх і при цьому часто щасливо живуть, інформує Ukr.Media.
Це викликано не тільки прихильністю, а і якимось якорем на підсвідомому рівні, коли стосунки тривають довго, люди звикають один до одного, стають буквально рідними людьми, а з рідними часто досить складно розлучитися.
Якщо подивитися на фразу: "Люди не змінюються", можна зробити висновок, що повертатися до колишнього це поганий варіант. Однак пари, які ризикнули, кажуть, що близька людина змінилася після розставання.
Партнеру може здатися, що його ніхто так не полюбить; подумали та вирішили, що припустилися помилки у відносинах; пішли, а почуття нікуди не поділися; подивилися на стосунки збоку і зрозуміли, що все зовсім непогано.
Після розлучення, людина почувається втрачено. Але деяким подобається свобода.
Минає кілька місяців, можливо з'являється кілька партнерів, а почуття, що щось не так, нікуди не зникає. Нові стосунки не приносять колишнього кайфу, а колишній коханий ніяк не вийде з голови.
Здорово, якщо в колишнього партнера залишилися ті самі почуття, тоді люди домовляються про зустріч і частіше — відновлюють стосунки.
У результаті кожен вирішує сам собі. Рекомендується обговорити з партнером у дружній атмосфері колишні помилки та дійти компромісу. Психологи стверджують, що такі пари стають навіть міцнішими.
Зазвичай, у них спільні цілі та мрії, це в тому разі, якщо така пара знову зійшлася, значить можна грамотно розподілити та реалізувати.
Повертається колишня пристрасть, нові експерименти та емоції.
У майбутньому такі пари мають лише два шляхи, або розлучаються назавжди, при цьому розуміючи, що назад дороги не буде, або ж партнери беруть повну відповідальність один за одного, разом приймають рішення і разом ставлять нові цілі. У другому випадку, ймовірність, що пара розпадеться, знову вкрай мала.
Найчастіше в таких парах спостерігається сильна прихильність, повне взаєморозуміння, партнери пом'якшуються один до одного, якщо ревнощі — скоріше виняток із правил.
Адже думка про те, що їх обрали повторно, гріє і надає впевненості.
Зрозуміло, приймати рішення зійтися чи ні доведеться самостійно. Іноді краще піти, не оглядаючись у нове щасливе життя.
Джерело: ukr.media