Питання-табу: що не варто питати на першому побаченні
Від того, як пройде перше побачення, залежать не тільки майбутні стосунки, але і чи взагалі відбудеться друга зустріч. Тому ми намагаємося здаватися кращими, ніж є насправді. Але програшна тактика, адже приховувати правду про себе довго все одно не вийде, інформує Ukr.Media.
Найкраща порада, яку можна дати, — бути простим, чесним, бути собою. Намагайтеся не тільки розповідати про себе, але і слухати людину, при цьому не ставити їй незручні запитання. І от з цим у багатьох виникають великі проблеми. Яких тем потрібно уникати на першому побаченні?
Чому у вас немає партнера
Це питання недоречне на першому побаченні з кількох причин. По-перше, ви ще недостатньо знаєте один одного, щоб людина могла довіритися настільки, щоб розповідати про особисті, таємні речі.
Попередні стосунки могли закінчитися з різних причин. Це міг бути болісний розрив або навіть загибель партнера. Або людина дуже серйозно підходить до питання любовних стосунків і не готова вступати у зв'язок з невідповідними людьми, а той, хто до душі, ще не зустрівся. Якщо ви хочете стати такою людиною, будьте тактовні. Навіть якщо вас щиро цікавить відповідь на це питання, ви з часом її отримаєте, коли станете ближче один одному.
Чого ти чекаєш від наших стосунків
З боку це питання може здатися цілком тактовним і логічним, якщо люди прийшли на романтичне побачення. І в подальшому його можна поставити… Але тільки не на першій зустрічі!
Річ у тім, що за фактом у вас ще немає жодних стосунків. Ви всього лише придивляєтеся один до одного, пробуєте зрозуміти, наскільки вам цікавий співрозмовник, чи варто продовжувати з ним спілкування. З цієї причини стрибок з місця в кар'єр здасться людині, якій ви намагаєтеся сподобатися, занадто самовпевненим. До того ж це видасть, що ви відчайдушно хочете стосунків і, можливо, для вас не настільки важливо, з ким ці стосунки будуть.
Скільки ти заробляєш
Це питання-табу не тільки в діловому етикеті, але і в особистому спілкуванні. Співрозмовник може вважати вас нетактовним і меркантильним. Коли ви ставити таке питання, у людини може скластися враження, що вас цікавить не вона сама, а товщина її гаманця. А на побачення ви прийшли, тому що шукаєте більш-менш вигідний варіант. Навіть якщо ваш інтерес не має негативного відтінку, краще притримати коней і не бентежити людину, задаючи в лоб незручні запитання про її матеріальне становище.
Коли ми зустрінемося знову
Прямолінійне питання, яке може поставити співрозмовника в незручне становище. Адже перше побачення — це спроба познайомитися з людиною ближче. Воно не дає ніяких гарантій щодо наступних зустрічей. Повірте, якщо ви зацікавите людину, вона дасть вам про це знати. А такі нав'язливі та незручні питання лише заженуть її в тупий кут.
Можливо, партнер взагалі чекає закінчення вечора, щоб нарешті розпрощатися з вами? Уникаючи цього питання, ви проявляєте пошану до людини та надаєте їй вибір: продовжувати спілкування або обмежитися однією зустріччю.
А що?
Здається, що це питання найбезпечніше з усіх. Дійсно, а що тут такого? Посудіть самі. Якщо ви на кожне запитання співрозмовника будете відповідати односкладово, щоб самому швидше поцікавитися, чому він це запитує, людина просто перестане проявляти інтерес. Пам'ятайте, що перше побачення — це діалог, який не повинен нікого напружувати та сковувати. Якщо вас про щось запитують, значить вами цікавляться, хочуть розібратися, що ви з себе представляєте. Не треба пересмикувати та влаштовувати людині допит.
Джерело: ukr.media