Речі на побаченні, які чоловіки вважають прийнятними, але жінок неймовірно бісять | 100 ІДЕЙ

Речі на побаченні, які чоловіки вважають прийнятними, але жінок неймовірно бісять

Ви коли-небудь відчували, що чоловіки і жінки іноді ніби живуть у різних світах? Деякі речі, які хлопці вважають за норму, можуть викликати у дівчат роздратування. У цій статті ми розповідаємо якраз про п'ять таких прикладів, інформує Ukr.Media.

Освідчуватися в коханні на першому побаченні

Багато чоловіків думають, що освідчення на першому побаченні — це галантний вчинок, який може зацікавити дівчину. Показати, що хлопець справді зацікавлений у своїй супутниці. Проте для більшості дівчат це червоний прапор. Очевидно, що молоді люди просто мають низький емоційний інтелект, щоб правильно розшифрувати свої почуття. У жодному разі на друге побачення з такими зізнаннями можна не розраховувати.

Намагатися обійняти дівчину без дозволу

Будь-які (запам'ятайте — будь-які) фізичні контакти повинні бути за взаємною згодою. Причому формулювати питання також треба вміти. Коли на першому побаченні після прощання хлопець із претензією каже: "А обійняти", то для дівчат це навіть більше ніж порушення особистих кордонів. Тож, чоловіки, зменште оберти.

"Чого похмура така? Усміхнися!"

Так, деякі чоловіки (особливо старші) думають, що цією фразою вони показують дівчатам свою турботу та веселий настрій. Однак зауваження "Усміхнися!" може викликати роздратування та здивування у жінок. Ніхто не любить, коли говорять і вказують, як їм потрібно виглядати та почуватися.

Без дозволу чіпати дівчат під час розмови

І знову — фізичний контакт має бути узгоджений обома сторонами. Будь-які дотики без дозволу, навіть якщо це стосується плеча чи руки, можуть бути сприйняті як порушення особистих меж. Так що, навіть думаючи, що це нешкідливо, краще тримати дистанцію та поважати особистий простір своєї колеги чи знайомої, якщо ви не перебуваєте у близьких стосунках.

Менсплейнінг

Менсплейнінг (від англ. man + explain — чоловік + пояснювати) — це явище, коли чоловіки починають пояснювати очевидні речі дівчатам, ніби ті не розуміють, про що йдеться. Це може відбуватися у будь-якій галузі: від політики до науки. Для багатьох жінок така поведінка викликає почуття неповаги та роздратування. Тому, хлопці, перш ніж починати "пояснювати" щось своїй партнерці, задумайтеся, чи справді вона потребує вашої поради, чи підказки.

Звичайно, всі люди різні, для деяких дівчат ці речі можуть бути нормальними. Однак якщо ви помічаєте, що ваші вчинки викликають негативні емоції у дівчат навколо, то, швидше за все, варто подумати про те, як змінити свою поведінку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *