Що відрізняє жінку, привабливу для чоловіків від тієї, до якої навіть не хочеться підходити | 100 ІДЕЙ

Що відрізняє жінку, привабливу для чоловіків від тієї, до якої навіть не хочеться підходити

Жінка їде в машині зі свекрухою. Встряли в пробці. У сусідньої машини відкривається вікно і з'являється обличчя чоловіка. Він усміхається і питає: "Як погода? Як настрій?". Жінка мовчки відвертається і їде далі. Свекруха запитує: "А чого ти так? Начебто пристойний чоловік, інтелігентний…". І через дві секунди, а, точно, я й забула зовсім, що ти заміжня, інформує Ukr.Media.

У свекрухи, до речі, завжди немає відбою від чоловіків. Один намагається полагодити їй кран, інший везе їй трофей — власноруч спійману рибину, третій зустрічає на машині на вокзалі, щоб доставити в комфорті додому. Їм приємно водити хороводи навколо неї, а хтось про таку увагу може лише мріяти, згадуючи, як однокласник смикав за косички.

Що відрізняє жінку, привабливу для чоловіків від тієї, до якої навіть не хочеться підходити?

Одна жінка каже: Чоловіки обожнюють ефект черги, в якій він наприкінці хвоста. Вона крім свого облікового запису в соціальних мережах має ще два вигадані, чоловічі. Викладає свою фотографію, заходить під іншим ім'ям і пише собі дифірамби: "Неземна красуня!", "Все віддав би за твій погляд" і таке інше.

Говорить, що цей метод чудово працює. "Нові" потрапляють на її сторінку і дивуються тим захопленням, яке вона отримує.

А як ви вважаєте ідуть шукати іншу? Ні! Приєднуються і починають посилено конкурувати в цих дифірамбах, пишуть компліменти, як одержимі. На побачення звуть, питають — чи можуть вручити їй подарунок.

Звідси робимо висновок:

Подобаються чоловікам ті жінки, котрі хочуть сподобатися.

Вони не носять сірого кольору, щоб злитися з натовпом. Вони не вважають флірт порожнім заняттям для балаболів.

Вони яскраво фарбуються та носять жіночний одяг: приталені силуети, спідниці, пояси, шовкові шарфи. У них м'якший рух і ніжніша посмішка. У них вогник в очах.

Вони із задоволенням вислухають усе те, що хоче сказати їм чоловік. Бо знають: чоловік легко закохується в тих, хто їх уважно слухає.

Вони дозволяють чоловікам допомагати та давати поради, хоча легко впоралися б самостійно. Вони не скупляться на похвалу, хоча, може, й хвалити там нема чого.

Чим відрізняються ці жінки?

Кажуть, що чоловік шукає те, що доступне. Шляхом складних обчислень у думках вони за 30 секунд визначають, яка жінка їм підходить, а яка нагородить зневажливим поглядом. А яка сама рада вчепитися за нього і тікати слідом.

За ким чоловіки ходять, як загіпнотизовані? Це жінки, які мислять так: "Тобі буде зі мною дуже добре, але отримати мене складно".

Найгірше, що може зробити жінка — це озброїтися гаслом: "Ми ж дорослі люди, чого тягнути?".

Чоловік не витрачатиме свого часу на зарозумілу королеву, і не задовольнятиметься липучкою. Йому потрібні рекорди та перемоги, але ті, які йому під силу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *