Три поради, як поводитися з дорослими дітьми, щоб зберегти добрі стосунки
Іноді складно зберігати добрі стосунки, та й просто стосунки у принципі. Тому іноді потрібно змінювати свою поведінку, думати про свої слова та дії. Тому хочу дати три поради батькам, як поводитися з дорослими дітьми, щоб зберегти добрі стосунки
Перша порада полягає в тому, щоб давати менше порад. Проблема полягає в тому, що батьки мають великий життєвий досвід, і думають, що кожна їхня порада на вагу золота. За ідеєю, так воно і є, але так само є ще два моменти, які говорять про те, що поради можуть зруйнувати стосунки батьків і дорослих дітей, інформує Ukr.Media.
Перший момент, це те, що ніхто не любить пораду, яку не просив. А другий момент це те, що час змінюється. Він змінюється так швидко, що навіть ті, кому зараз років п'ятнадцять, розуміють нинішній світ краще за їхніх батьків. Час змінюється, і якщо діти не просять пораду безпосередньо, краще утриматися.
Ще одна порада полягає у підтримці. На жаль, бачила у багатьох сім'ях, як батьки лише критикують. Так, може людина пішла з ВНЗ, покинула кохану людину чи роботу. Але критикувати у такій ситуації не варто. Ціную тих батьків, які підтримують своїх дітей, а не критикують.
Якщо батьки в кожній ситуації будуть на боці своєї дитини, підтримуватимуть і допомагатимуть, то стосунки завжди будуть добрими, це основа, я так вважаю. Адже немає бажання дзвонити батькам, якщо знаєш, що сидітимеш і вислуховуватимеш критику у свій бік.
Третя порада буде про увагу. Я помітила таку закономірність, що діти раді спілкуватися з батьками, коли виросли в тому разі, якщо ті з радістю спілкувалися, коли вони були маленькими. Тобто потрібно встигати давати спілкування та увагу дітям. Навіть якщо виросли, наскільки можна, треба давати це. Увага та хороше ставлення повернеться.
І навпаки, якщо батьки не хотіли спілкуватися з дитиною, то дуже складно отримати спілкування та гарне ставлення тоді, коли діти виросли. Доводиться працювати над цим у рази більше, і не факт, що це допоможе. Тут залежить від образи і принциповості дітей. Тому потрібно встигати давати хороше ставлення та увагу, доки є можливість.
Джерело: ukr.media