10 найскладніших мов світу | 100 ІДЕЙ

10 найскладніших мов світу

Вивчати іншу мову не тільки цікаво, але і дуже корисно. Мало що розвиває мозок так само, як і спроба розібратися у чужих конструкціях фраз. Але головне – вибрати «суперника» по силах: ось 10 найбільш складних мов світу, розібратися в яких зможе хіба що досвідчений лінгвіст, інформує Ukr.Media.

Тагальська

Майже чверть усього населення Філіппін розмовляє на цьому австронезійському діалекті. Тагальська мова надзвичайно складна для вивчення і залишається недосяжною вершиною для більшості людей світу.

Навахо

Навахо є одніжю з південних атабаскских мов, на якій говорять у південно-західній частині Сполучених Штатів. Носіїв мови залишилося зовсім небагато: за останнім переписом населення популяція нащадків індіанців-навахо склала всього 120 000 чоловік.

Норвезька

Ця північно-германська мова є національною мовою Норвегії. Норвезька, разом зі шведською і датською мовами взаємнозрозумілі з іншими варіантами скандинавських мов, такими як ісландська і фарерська.

Перська

Перська мова належить до індо-іранської гілки індоєвропейських мов. Вона поширена на території Афганістану, Ірану та Таджикистану. Ця мова є далеким нащадком Сасанідів, а носіями перської мови є 110 мільйонів людей по всьому світу.

Індонезійська

Впродовж багатьох століть індонезійська мова була мовою спілкування всього Індонезійського архіпелагу. Вона вважається однією з найпоширеніших мов у світі, тому що Індонезія — четверта найбільш населена країна у світі.

Голландська

Голландська мова відноситься до групи західногерманських мов, і є поширеною в Нідерландах, Бельгії та Суринамі. На сьогодніщній день голландська мова має офіційний статус в Аруба, Сінт-Маартене і Кюрасао.

Словенська

Ця мова є однією з 24 офіційних і робочих мов Європейського Союзу, але в реальності розмовляють на ній тільки жителі Словенії. Вона значно відрізняється від всіх мов романо-германської групи і навряд чи отримає подальше розповсюдження.

Африкаанс

На африкаанс говорять вихідці з Намібії та Південної Африки, невеликі групи носіїв цієї мови також зустрічаються у Зімбабве і Ботсвані. Ця мова вважається відгалуженням різних голландських діалектів, які трансформувалися під впливом африканських діалектів.

Корейська

Корейська мова є офіційною мовою Північної і Південної Кореї, на якій говорять більше 80 мільйонів людей по всьому світу. А ось корейсько-західній людині вирозмовляти цією мовою буде завданням майже непосильним, оскільки логіка мови максимально відрізняється від логіки європейських прислівників.

Японський

Ця мова вважається однією з найбільш складних у всьому світі. Японія довгий час була ізольованою країною, культура якої розвивалася без впливу західних цивілізацій. Натомість японська тісно пов'язана з китайською мовою і обтяжена додатковими правилами, розібратися в яких досконало може лише корінний носій цієї мови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *