Чому пил повертається через годину? Головна помилка під час прибирання
Звідки ж він береться! Скільки б ви не витирали — наступного дня пил знову на місці, наче прибирання й не відбувалося, повідомляє Ukr.Media.
Пил є шкідливим не лише для здоров’я, а й для нервової системи. Він надзвичайно дратує — здається, що от-от завершили прибирання, а пил знову осів на поверхнях. А при сонячному світлі добре видно, як пил піднімається в повітря, а потім дрібні частинки знову повертаються на свої місця.
Експерт з прибирання Енн Рассел поділилася простим радою, як контролювати пил і якомога довше підтримувати чистоту поверхонь. Вона вважає, що головна проблема полягає в сухому прибиранні — на її думку, це безрезультатний спосіб боротьби з пилом, і від спеціальних мітелок потрібно повністю відмовитися. За словами експертки, вони лише розносять пил по всіх напрямках, але не сприяють його видаленню.
Якщо задуматися — справді, куди ж зникає пил, який ми просто змітаємо, а не збираємо? Нікуди — він піднімається в повітря і осідає на підлозі.
Щоб позбутися пилу, спочатку потрібно взяти пилосос і пройтися буквально по всіх місцях: стінах, корінцях книг, інших поверхнях. Потім настає час ручної роботи: вам знадобляться ганчірка і дуже тепла мильна вода.
"Вичавіть тканину якомога сильніше, щоб вона була лише злегка вологою. Витріть пил, витрусіть ганчірку і промийте її у воді. Повторіть цю процедуру два-три рази. Так ви значно ефективніше позбудетеся пилу. Адже кожна частинка, яку ви просто змітали з поверхні, дуже швидко знову осідає на неї. Під вологою частинки опускаються і не можуть піднятися в повітря. А вологою ганчіркою їх легко зібрати", — радить Енн.
Незабаром у вашому домі стане значно менше пилу, — запевняє блогерка. І, до речі, до її рекомендацій прислухаються понад 2,8 млн осіб.
Однак додавати в воду олії, оцет або інші засоби експерт не рекомендує: "Це як протирати поверхню заправкою для салату. Вона стає липкою, і пил до неї прилипне ще швидше".
Джерело: ukr.media