Види і особливості світлодіодних світильників | 100 ІДЕЙ

Види і особливості світлодіодних світильників

Види і особливості світлодіодних світильників
Види і особливості світлодіодних світильників

У кожному приміщенні можна знайти світильники. І чим воно просторіше, тим більше коштів витрачають власники на оплату електроенергії.

Вирішити проблему зайвих витрат допомагають лед світильники. Вони споживають значно менше електрики, ніж лампи розжарювання. Але це не усі плюси пристосувань.

Чим ще цікаві діодні вироби

Лед світильники перевершують інші джерела світла за наступними пунктами:

  • Термін дії. Якщо лампа розжарювання може вийти з ладу за 1-1,5 тисячі годин, то світлодіодна працюватиме безперебійно до ста тисяч.
  • Безпека. Світлодіодні світильники під час роботи майже не нагріваються. Більша частина їхньої енергії націлена на створення світлового потоку. Тому торкнувшись лампочки, людина не отримує опіки.
  • Енерговитрати. Майже уся електрика у лампах розжарювання перетворюється на тепло. Якість освітлення від цього не покращується. Діоди потребують значно менше енергії, завдяки чому користувачі платять за використання світла менше.

До того ж вони екологічні, надійні, здатні створювати світловий потік під кутом у сто вісімдесят градусів. У свою чергу світло від ламп розжарювання йде у всі боки. Деякі led світильники дають не тільки білий світловий потік різної температури, але й здатні створити до 256 різних його відтінків.

Де застосовуються джерела лед освітлення

Пристосування використовуються для освітлення будь-яких приміщень.  Їх монтують на стіни житлових будинків, квартир, стелю, підлогу, сходи, деталі інтер’єру. Засоби встановлюють у виробничих цехах, адже це сприяє зручному робочому процесу і гарантує економію на використанні енергії.

Світильники з діодами складно пошкодити. Тому їх часто монтують на вулиці для освітлення дворів, доріг, фасадів,

Типи діодної продукції для освітлення

Щоб правильно вибрати світильники, потрібно розуміти, де вони будуть встановлені:

  • Стельові. Переважно вони використовуються в промислових приміщеннях, офісах, клубах, ресторанах. Житло ними оснащують рідше. Вироби монтуються на звичайну або підвісну стелю. У промислових будівлях їх часто підвішують на спеціальні троси, що спрощує монтажні роботи.
  • Настінні. Монтуються на стіну на будь-якому рівні. Наприклад, біля узголів’я ліжка, в куту під стелею.
  • Точкові. Мають невеликі розміри, зате створюють потужний світловий потік. Компактні габарити дозволяють встановлювати їх у різних, навіть важкодоступних, місцях. Додатково вони діляться на поворотні та стаціонарні.
  • Інтер’єрні. Призначені для оформлення приміщення. Наприклад, спрямований потік світла дозволяє акцентувати увагу на певних предметах інтер’єру.
  • Офісно-промислові. Потужні засоби з рівнем захисту від IP65. Вони захищені від пилу, бруду на виробничих підприємствах.
  • Вуличні. Монтуються на стовпи, стіни будинків. Такі діодні світильники також мають захист від IP65. Джерела світла використовують на тротуарах, дорогах, стоянках і стадіонах.

Також є захищені конструкції, які можна розташовувати під водою в басейнах, фонтанах, акваріумах тощо.

Робоча напруга

За даним показником виділяють три групи світильників:

  • 1,5В. Компактні переносні джерела світла працюють від батарейок. Вони зручні у використанні в приміщенні і за його межами.
  • Світлодіодні світильники на 12 В часто зустрічаються в приміщеннях з підвищеною вологістю.  Така напруга безпечна для людей, навіть якщо вироби виходять з ладу.
  • 220В. Їх не потрібно підключати до трансформатора. Вони застосовуються в будь-яких господарських та житлових спорудах.

Купуючи діодні світильники, звертайте увагу також на цоколь для ламп, колір і температуру світла, можливість світити різними кольорами.

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *