Як доглядати за «Доларовим деревом» правильно, щоб рослина почала швидко і пишно рости. А там дивись і квіти з'являться | 100 ІДЕЙ

Як доглядати за «Доларовим деревом» правильно, щоб рослина почала швидко і пишно рости. А там дивись і квіти з’являться

Доларове дерево зараз стоїть у багатьох будинках. Але не кожна господиня знає, як правильно за ним доглядати, щоб листя була красивим. Розкриємо секрети флористів, інформує Ukr.Media.

Заміокулькас («доларове дерево») – красива вічнозелена кімнатна рослина з яскравим глянсовим листям-пір'ям. Цвіте рідко, при цьому квітки його досить незвичайні – від світло-зеленого до коричневого відтінку з блідим качаном. Таке явище можливо тільки при правильному догляді. Люди вважають, що якщо заміокулькас вас порадував цвітінням, значить, скоро прийде в будинок багатство. До речі, помічали ви, що «доларове дерево» часто стоїть в банках. Збіг?

Ми пропонуємо вам дізнатися, як доглядати за заміокулькасом

  • Створіть ідеальний ґрунт для рослини. Придбайте універсальний грунт. Додайте розпушувач – вермикуліт, який містить мінеральні речовини. Для цього рослини можна використовувати грунт для кактусів.
  • Візьміть горщик з отворами внизу, до чверті наповніть його керамзитом. Пересадіть «доларове дерево». Але далі не поливайте його 3 дні, якщо до цього воно було в торф'яному грунті.
  • Влітку поливайте заміокулькас раз в два тижні. При цьому потрібно, щоб грунт повністю просихав.
  • Ставте цю рослину в сонячне місце, яке тільки притінене від яскравих променів.
  • Обов'язково придбайте добриво для декоративно-листяних рослин.
  • «Доларове дерево» любить обприскування. Робіть цю процедуру раз в два тижні.
  • Раз на місяць проводьте для заміокулькаса лазневі процедури. Віднесіть його в ванну кімнату, закрийте грунт поліетиленом і зверху полийте з душу.
  • Ідеальний варіант – субстрат, в який входять пісок, перліт та керамзит. Тобто піщано-кам'янистий грунт. В магазині такий продається і призначений для кактусів і сукулентів (яким заміокулькас і є). Подбайте і про дренажі, щоб видалялася зайва волога. Розмножувати рослину просто: потрібно відокремити сегмент бульби з частиною листя. Можна проростити і листок. Лише вибирайте самі "вгодовані" варіанти. Бульби не варто сильно поглиблювати. Вони повинні злегка виднітися на поверхні.Всі частини заміокулькаса ніби пристосовані до виживання. Великий підземна бульба і великі листя, покриті воском, зберігають воду. Так, з поливом притримуйте себе. Сухі грунтові умови – це те, що треба. Влітку можна поливати раз на два тижні, а взимку – раз на місяць. Орієнтуйтеся за станом верхнього шару грунту. Десь на дві-три фаланги він повинен бути сухим.Доглядайте за «доларовим деревом», щоб воно вас радувало своєю красою.

  • Джерело: ukr.media

    No votes yet.
    Please wait...
    Поділіться своєю знахідкою

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *