Яким має бути фінальне підживлення смородини перед настанням заморозків: не всі дачники знають | 100 ІДЕЙ

Яким має бути фінальне підживлення смородини перед настанням заморозків: не всі дачники знають

Багато садівників і городників уже встигли провести низку заходів, готуючи свої смородинові кущі до настання зими, це важливий епізод, оскільки від правильно обраних і виконаних заходів залежить майбутній урожай ягід, інформує Ukr.Media.

Як зазначають експерти, ці підготовчі роботи можуть позначитися не тільки на кількості зібраних ягід, а й на їхній якості. Крім того, останнє підживлення перед зимівлею відіграє важливу роль у турботі про смородину, важливим аспектом зимової підготовки смородини є коректний вибір і застосування комплексу добрив, від того, які добрива і в яких кількостях будуть використані, залежить здоров'я і життєздатність кущів.

Якщо метою є забезпечення смородини всіма необхідними поживними речовинами, слід звернути увагу на наступний спосіб підживлення. Для початку, потрібно розвести тридцять грамів сульфату калію в десяти літрах води і провести полив смородини з використанням цього розчину, але цього може виявитися недостатньо для того, щоб повною мірою відшкодувати поживні втрати смородини після врожаю.

Для додаткового живлення рослин потрібно приготувати такий склад: на кожне відро води варто додати двадцять грамів суперфосфату і ретельно перемішати. Потім "побалуйте" ваш смородиновий кущ цим добривом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *