Що не потрібно робити, якщо у герані взимку сохне листя
Зимовий період є одним зі складних періодів для росту та розвитку квітки. Досвідчені квітникарі діляться своїм досвідом і стверджують, що багато хто допускає 3 основні помилки у догляді за рослиною, інформує Ukr.Media.
Часта зміна місця знаходження рослини негативно позначається на бутонізації рослини. Так само герань не любить сухе повітря та нестачу світла. Пеларгонія дуже любить світло, їй воно необхідне мінімум 12 годин, а взимку світловий день короткий, тому часто квітка просто не отримує світло.
Щоб герань цвіла цілий рік дотримуйтесь кількох простих правил. З жовтня припинити всі підгодівлі. Найкраще підтримувати кімнатну температуру в районі 20 градусів і не вище. Звичні для багатьох 27 градусів уб'ють рослину. Провітрюйте кімнату якнайчастіше, щоб герань не змерзла, накрийте її газетою від холодного повітря.
Поступово зменшуйте кількість поливів. Герань не дуже любить вологу взимку, але й пересушувати не треба. Тому краще періодично включати зволожувач повітря в кімнаті, якщо неможливо зменшити температуру радіатора. По можливості переставте горщик із пеларгонією у менш сухе місце.
Джерело: ukr.media