Біла кухня та ще 5 прийомів в інтер'єрі, які сміливо можна використовувати – вони лише здаються непрактичними

Білі кухонні фасади, килими з ворсом, душові фіранки – ці та інші інтер'єрні рішення, які вже багато років вважаються непрактичними, можна сміливо включати в обстановку своєї квартири, якщо є таке бажання. Головне – дотримуватися певних умов, і тоді не доведеться забиратися вдома щодня. Докладніше – читайте у статті Novate.ru.

Прийом 1: Килим з ворсом

Килими, в цілому, дуже неоднозначний предмет інтер'єру. Багато господині відмовляються від них, оскільки вважають пилозбірниками, притулком волосся та вовни. А якщо йдеться про вироби з довгим ворсом, які ще й неймовірно складні у догляді, їх взагалі обходять десятою дорогою. Однак навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що килими роблять квартиру набагато затишнішою та гармонійнішою, а іноді й об'єднують воєдино предмети, що знаходяться довкола.

Тож у цій ситуації дуже важливо знайти компроміс. Вибирайте ворс помірної довжини, і намагайтеся поводитися з ним максимально дбайливо: не їсти поряд, стелити там, де немає свійських тварин, регулярно пилососити або чистити від волосся спеціальним скребком. Також раз на півроку-рік виріб потрібно віддавати в хімчистку, тому що в домашніх умовах ви можете впоратися не з усіма забрудненнями.

Не менш важливим нюансом є якість килима. Якщо ви хочете, щоб він радував вас довгий час, вибирайте модель на плетеній основі, щоб з неї не сипалися ворсинки, а також перевіряйте щільність ворсу – після натискання долонею він має швидко повертати колишню форму.

Прийом 2: Скляні меблі

Дизайнери дуже люблять скляні меблі і часто радять віддавати перевагу саме їм, особливо у випадку з маленькими квартирами. Такі предмети інтер'єру легкі, невагомі і розчиняються в просторі, а значить, не перевантажують його. Проте щодо практичності є питання. На склі помітні будь-які забруднення: краплі від води, відбитки пальців, пил, розлучення та ін. Але при цьому їх досить легко усунути – варто лише пройтися поверхнею вологою ганчіркою.

Що стосується довговічності, в якій теж часто виникають сумніви, то сучасні меблі роблять із якісного загартованого скла, яке довгий час зберігає свій первісний зовнішній вигляд (на відміну від того ж ДСП чи МДФ).

Тому якщо ви вважаєте, що стіл зі скляною стільницею ідеально впишеться на вашу кухню, а сервант зі скляними дверцятами стане гармонійним доповненням вітальні, не відмовляйте собі в задоволенні купити саме ці меблі. Купуйте якісний засіб для очищення, м'які серветки і тоді прибирання не завдаватиме багато клопоту.

Зверніть увагу: Зі скляними перегородками і дверима все набагато складніше, тому що їх площа велика. Плюс, якщо ви хочете використовувати їх для відкритої вбиральні системи, яка зараз у моді, будьте готові до того, що на полицях доведеться підтримувати ідеальний порядок (а це нереально).

Прийом 3: Білі фасади

Незважаючи на те, що білі фасади буквально захопили кухонні інтер'єри і зустрічаються в кожній третій квартирі, багато хто все одно ставиться до них з недовірою. Стереотип про те, що білий колір маркий і непрактичний, досі живе в нашій голові, і позбутися його не так просто, як здається.

Насправді, на світлих фасадах помітно набагато менше плям, ніж на темних, хоч би як парадоксально це звучало. Пил, жир, відбитки пальців, розлучення від води та інших рідин практично не видно – відповідно, мити такі меблі потрібно набагато рідше.

Тому сміливо можете встановлювати на кухні білий гарнітур, не переживаючи, що проводитимете генеральне прибирання щодня. Крім того, що фасади будуть тішити вас візуальною чистотою, вони ще й візуально збільшать простір, зроблять його світлішим і затишнішим (для маленьких кухонь – справжній маст-хев).

Прийом 4: Ручки на кухонних меблях

Ще один неоднозначний предмет в інтер'єрі – меблеві ручки. Але питання до них постають, тільки якщо йдеться про кухонні фасади. Вважається, що вони збирають на собі багато пилу та жиру, а також виглядають застарілими. На даний момент набагато популярнішими є шафи, що відкриваються натисканням. Це не дивно – вони виглядають лаконічно, сучасно, добре вписуються в мінімалістичний інтер'єр, не перевантажують місце. Але уявіть, що відбувається з тими місцями на меблях, яких постійно торкаються пальці (а коли ви готуєте, руки чистими не бувають).

Так що не потрібно списувати з рахунків дверні ручки – насправді вони виявляються набагато практичнішими, ніж інші варіанти. Якщо не хочете, щоб бруд забивався в куточки та щілини, віддавайте перевагу максимально простій за формою фурнітурі. Також не варто купувати чорні ручки (хоча вони найпопулярніші). Забруднення менше помітні на світлих виробах.

Прийом 5: Душова фіранка

Ще один елемент інтер'єру, який вважається застарілим. У сучасних ванних кімнатах замість шторки використовують скляну перегородку, вважаючи це рішення більш стильним, естетичним та практичним. Згодні, вона виглядає дуже красиво, але тільки якщо її регулярно доглядати. Після кожного прийому душу на перегородці залишаються сліди від мильних засобів і розлучення від води, а в кутах та на стиках утворюється цвіль.

Що стосується душової фіранки, то вона далеко не така вимоглива у догляді, особливо якщо вибрати правильний матеріал. Як тільки ви помітили на ній якісь забруднення, можете відразу зняти і випрати або навіть замінити на нову (в асортименті магазинів є досить бюджетні вироби).

Головне – не вибирати фіранки, які були популярними у 2000-х – з дельфінами, величезними квітами чи фруктами. Окрасою ванни стануть мінімалістичні шторки, однотонні або з лаконічним принтом. До речі, ви можете використовувати відразу дві фіранки: спочатку повісьте практичну, яка безпосередньо «дотикатиметься» з водою та побутовою хімією, а потім – красиву, можна навіть тканинну. У результаті вам потрібно буде міняти тільки першу шторку, а вона може бути найдешевшою та непоказнішою.

Прийом 6: Приліжкові лампи

Раніше на тумбах завжди стояли лампи – це було одне з «традиційних» інтер'єрних рішень. Зараз багато хто відмовляється від них, вважаючи, що світильники займають надто багато місця на поверхні. Як альтернативу використовують підвісні або настінні бра, але не завжди цей прийом виявляється кращим.

По-перше, такі світильники складніше встановити – вони вимагають свердління стін або стелі для прихованої установки. По-друге, завжди є ризик ударитися головою про підвіси, наприклад, при різкому пробудженні. По-третє, якщо ви захочете колись відмовитися від вбудованих світильників, зробити це буде не так просто, як у випадку зі стаціонарними лампами.

Оптимальний варіант – встановлювати саме ліжка, а щоб вони не займали багато місця, віддавати перевагу компактним моделям. Ви зможете швидко підключити їх без сторонньої допомоги, а шнур можна буде сховати за тумбу, щоб він не псував інтер'єр.

А з наступної статті ви дізнаєтеся про 9 способів, як бюджетно оновити інтер'єр ванної кімнати і витратити на це не більше кількох днів.

Також корисним буде відео про те, як підтримувати порядок у квартирі за допомогою засобу за КОПІЙКИ, з яким можна забути про пил мінімум на пару місяців.

Источник: novate.ru

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *