Домой Новости стройки Трендові кольори 2021 року у вашій оселі

Трендові кольори 2021 року у вашій оселі

59
0

Теоретично обґрунтовано та практично доведено, що колір в інтер’єрі по-різному впливає на психологічний стан людини, створюючи певну атмосферу й настрій.

Значну частину свого часу людина перебуває у приміщенні, а, отже, колірна гама в інтер’єрі відіграє важливу роль у її повсякденному житті. Саме колір здатний створити основу комфортного проживання й перебування у помешканні.

Інститут кольору США Pantone, світове провідне авторитетне джерело інформації про колір, досліджує його вплив на різні галузі, зокрема дизайн, інтер’єр, рекламу, та визначає певний колір року.

Цьогоріч Pantone презентував два головних кольори – насичений жовтий та сірий. Таке поєднання символізує силу та надію, міць та позитивний настрій, чого нині бракує людям у час пандемії. В Інституті кольору вважають, що відтінки Pantone 17-5104 Ultimate Grey та Pantone 13-0647 Illuminating є цілком незалежними й демонструють те, як два цілком різні елементи можуть підкреслювати й доповнювати один одного.

Яскраво жовтий колір асоціюється з сонцем, теплом, літом і достатком. Він збуджує та викликає позитивні емоції. Сірий колір здається нудним, монотонним і статичним, але це тільки на перший погляд. У сучасних інтер’єрах сірий – колір, що втілює успіх, стабільність і достаток.

У дуеті яскраво жовтого і сірого останній поступається у яскравості, але все ж бере участь у створенні особливого ефекту. Жовто-сірий інтер’єр специфічний і повноцінний та не потребує особливого доповнення. Сірий колір чудово згладжує надлишкову імпульсивність жовтого, додаючи загальній картині простоти й стриманості. Жовтий налаштовує на діяльну активність, сірий – на умиротворення і спокій.

Відтворити трендові кольори 2021 року в інтер’єрі свого помешкання якнайкраще вам допоможе матова латексна фарба для інтер’єрів Śnieżka Barwy Natury. Палітра кольорів цієї фарби різнобарвна й багата, тому й обрати необхідні відтінки буде легко – до вашої уваги аж 48 готових до використання, серед них і трендові барви 2021 року.

Однак це не єдина перевага Śnieżka Barwy Natury. Фарба завдяки високоякісним поверхнево-активним складникам створює стійкі (2-й клас) до багаторазового миття матові покриття. Пофарбована поверхня не притягує забруднення і бруд не проникає в її основу. Фарбою Śnieżka Barwy Natury доцільно фарбувати інтер’єри у приміщеннях, які найчастіше піддаються забрудненням.

Щоб покриття на стінах було рівномірним, красивим та насиченим, перед нанесенням фарби необхідно підготувати ідеально рівну поверхню, тому її насамперед шпаклюють, шліфують і ґрунтують. Виріб має гарні характеристики розходу – до 14 м² з літра за одношарового нанесення і відмінну покривну здатність. Для добре підготовленої основи достатньо нанести лише 2 шари фарби.

Для фарбування використовуємо валики, пензлики або пульверизатор. Перед нанесенням фарбу, звичайно ж, ретельно перемішуємо міксером. Фарбуємо від одного кута приміщення до іншого у зручній для вас послідовності. Головне – не припиняти процес фарбування посеред стіни, аби після висихання уникнути різниці у кольорі.

Фарба висихає за 3 години, але завжди слід враховувати під час фарбування температуру повітря та вологість.

Пофарбувавши інтер’єр помешкання фарбою Śnieżka Barwy Natury, ви отримаєте покриття, стійке до миття, та безпечне для здоров’я, яке прикрашатиме інтер’єр вашої оселі багато років.

ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник: profidom.com.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here