5 класичних вправ, які в будь-якій комбінацію зроблять ваше тіло ідеальним | 100 ІДЕЙ

5 класичних вправ, які в будь-якій комбінацію зроблять ваше тіло ідеальним

Красиве тіло — мрія багатьох людей, але хтось цілеспрямовано йде до поставленої мети, а хтось просто мріє, інформує Ukr.Media.

У даному разі, все повністю залежить від людини і її настрою.

Не обов'язково відвідувати тренажерний зал і шукати для цього вільний час — завжди можна займатися самостійно в домашніх умовах.

Головне, грамотно підібрати комплекс вправ, які будуть спрямовані на створення практично ідеального тіла.

Вправа 1. Випади

Вправи користується особливою популярністю так, як її основна мета — це зміцнення м'язів ніг і сідниць. Регулярне виконання випадів, через відносно короткий термін здивує прекрасним результатом.

У даному разі важливо, щоб людина дотримувалася техніки виконання. Щоразу, роблячи випад, слід тримати корпус рівно і стежити за тим, щоб він не завалювався вперед. При цьому нога, яка навантажується, повинна знаходитися під кутом в 90 градусів.

Випади зроблять ноги підтягнутими і допоможуть впоратися з проявами целюліту.

Вправа 2. Присідання

Ідеально підійде для тих, хто хоче мати красиві ноги і гарну форму сідниць. До того ж, з його допомогою присідань можна підтримувати тіло в оптимальній формі.

Для виконання вправи слід поставити ноги на ширину плечей, потім сісти під кутом в 90 градусів, як ніби сідаючи на стілець. Новачкам рекомендовано робити 4 підходи по 20-25 разів, а просунутим можна ще й додавати вагу для більшої ефективності.

Вправа 3. Планка

Планка — це ідеальна вправа, в процесі виконання якої задіюються практично всі групи м'язів. Багато спортсменів виконує цю вправу практично на кожному тренуванні. Її також можна робити щодня.

Щоб правильно виконати вправу, потрібно опуститися на підлогу. Лікті поставити під прямим кутом, ноги випрямлені, а носками слід впертися в підлогу. Корпус підіймається в горизонтальне положення і паралельно до підлоги. Треба зафіксуватися в такому положенні на одну хвилину.

Кожному новачку можна починати виконувати планку з 30 секунд щодня, поступово збільшуючи час.

Вправа 4. Станова тяга

Станова тяга — це вправа, яка виконується з підняттям певного інвентарю, наприклад, штанги, гантелі або пляшки з водою, якщо немає можливості їх придбати. Під час того, як людина робить цю вправа, у нього задіюються близько 75% від усіх груп м'язів.

Для виконання необхідно підійти впритул до штанги, стопи обов'язково виставити паралельно одна одній на ширині плечей. Спина випрямлена, а лопатки з'єднані. З прямою спиною зігнути ноги і взяти штангу, розташувавши руки трохи ширше плечей. Потім опустити інвентар. Зробити 10 разів по 4 підходи.

Вправа 5. Віджимання

Як показала практика, багато дівчат не роблять ніяких вправ на руки і грудну клітку. Хоча це дуже помилкове рішення так, як тіло повинно тренуватися повністю, а не певні та окремі групи м'язів. З цієї причини, якщо є мати гарне і підтягнуте тіло, не варто ігнорувати віджимання. Якщо не виходить виконувати їх від підлоги, то можна віджиматися від стіни або спробувати віджиматися з колін. І з часом перейти на класичне виконання вправи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *