Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/krua100/htdocs/100.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Чи може вода, випита на ніч, викликати проблеми зі здоров'ям? | 100 ІДЕЙ

Чи може вода, випита на ніч, викликати проблеми зі здоров’ям?

Дотримання питного режиму є надзвичайно важливим для кожної людини. Адже без води неможливо існувати. Вода необхідна для всіх життєвих процесів організму, а підтримка водного балансу є запорукою здоров’я. Лікарі підкреслюють, що важливо не лише те, що саме споживається, але й коли найкраще вживати воду. Наприклад, як слід пити ввечері, щоб забезпечити якісний і здоровий сон, пояснили фахівці, повідомляє Ukr.Media.

Рекомендації щодо вживання рідини ввечері:

  • Кількість рідини, необхідна для підтримки водно-сольового балансу протягом доби, залежить від кліматичних умов, віку особи та інтенсивності виконуваної роботи.
  • Збільшене споживання води в вечірній час сприяє виведенню токсинів з організму та покращує роботу шлунково-кишкового тракту, але водночас може викликати ряд серйозних проблем зі здоров’ям — набряки, безсоння, часті позиви до сечовипускання.
  • Щоб уникнути порушень у роботі нирок, рекомендується випити останню склянку рідини за 1,5-2 години до сну, — це дозволить організму обробити та вивести всі надлишки рідини до відходу до сну.
  • Найкраще обирати для споживання нежирні молочні продукти, трав’яні чаї (наприклад, м’ятний або трав’яний чай), просту воду або натуральні соки без цукру. Ці напої допомагають розслабити організм і заспокоюють нервову систему. Також слід уникати вживання кофеїну та алкоголю, які негативно позначаються на якості сну.
  • Якщо людина прокидається більше одного разу за ніч через потребу відвідати туалет, це може свідчити про необхідність корекції питного режиму. У разі частішання такої проблеми варто звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *