Експерти розповіли, як використовувати гідрофільну олію без появи прищів | 100 ІДЕЙ

Експерти розповіли, як використовувати гідрофільну олію без появи прищів

Уникаєте використовування модної гідрофільної олії, бо вона викликає у вас запалення? Дайте цьому засобу ще один шанс: найімовірніше, ви просто неправильно його наносили, інформує Ukr.Media.

Очищення шкіри — фундаментальний етап у догляді, і гідрофільна олія заслуговує на особливу увагу в цій темі. Саме цей б'юті-продукт легко справляється з найстійкішим макіяжем і забрудненнями, зокрема і з водостійкими формулами. А ще вона пом'якшує шкіру — і допомагає позбутися найдрібніших залишків SPF-засобів на обличчі.

Як працює гідрофільна олія?

Під час контакту з водою вона емульгується, тобто перетворюється на легке молочко, яке сприяє ефективному видаленню забруднень з пор. І саме тут криється найчастіша помилка!

Річ у тім, що гідрофільну олію необхідно наносити суворо сухими руками на суворо сухе обличчя. В іншому разі процес її емульгації (перетворення на однорідну консистенцію) почнеться раніше. Олія просто не встигне "розтопити" шар санскріну, тональну основу і себум і "витягнути" забруднення з пор.

Запам'ятовуйте, як потрібно використовувати гідрофільні засоби:

  • Сухими руками розподіляємо гідрофільний бальзам по шкірі,
  • Масажуємо все обличчя протягом 2-3 хвилин,
  • Додаємо трохи води і знову масажуємо — тільки на цьому етапі олія має перетворитися на легке біле молочко,
  • Рясно змиваємо водою. До речі, неочевидний момент: якщо засіб погано змивається, зробіть воду трохи холоднішою (а не теплішою, як інтуїтивно хочеться),
  • Вмиваємося за допомогою гелю або пінки. Кілька разів на тиждень можна використовувати ензимну пудру для інтенсивного відлущування, якщо це подобається вашому типу шкіри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *