Цим продуктом можливо замінити солодке в раціоні тих хто худне | 100 ІДЕЙ

Цим продуктом можливо замінити солодке в раціоні тих хто худне

Гарбуз — осінній скарб природи, який не тільки підкреслює колірну палітру золотого сезону, але й стає чудовою альтернативою традиційним ласощам. Поки багато з нас вважає шоколад чи печиво основними "спасінням" для гастрономічного комфорту, ендокринологи пропонують звернути увагу на дари осені, інформує Ukr.Media.

Ендокринологи назвали чудову сезонну альтернативу шоколаду та печиву. На думку лікарів, гарбуз за своїми смаковими якостями не поступається популярним десертам. При цьому в ньому набагато менше калорій: 26 ккал/100 г.

Перевага гарбуза ще в тому, що він містить багато клітковини, вітаміну С і В, а також вітамін Т, що рідко зустрічається. Медики впевнені, що це незамінний продукт для тих, хто худне.

Гарбуз — дієтичний продукт, який ніяк не зашкодить тим, хто сидить на дієті. Більше того, ним швидше насичуєшся і довше не хочеш їсти.

Якщо вам, здається, що складно включити гарбуз у повсякденний раціон, спробуйте інтегрувати його у свої звичайні страви. Наприклад, можливо додавати його у пшоняну кашу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *