Чому чоловіки не стримують власних обіцянок, які дають коханим?

Фраза "Чоловік сказав — чоловік зробив" давно втратила свою силу. Це не тому, що чоловіки перестали обіцяти, а тому, що чоловіки перестали виконувати свої обіцянки. Сьогодні практично кожен чоловік щось обіцяє, але не виконує. Не будемо брати в розрахунок місяць з неба і зірки. Візьмемо звичайні обіцянки, наприклад, помити посуд або вчасно прийти додому до вечері, інформує Ukr.Media.

Навіщо чоловіки взагалі дають обіцянки, які не виконують

Така чоловіча поведінка обов'язково має якесь підґрунтя. Розглянемо кілька причин для неї.

Свобода від жінки

Це їм необхідно, щоб просто звільнитися від жінки. Жінки за своєю природою люблять вухами, і саме на них нанизується локшина порожніх обіцянок. Чоловік не любить, коли до нього чіпляються, і тому йому легше погодитися, ніж сперечатися зі своєю коханою жінкою. Це перша причина порожніх обіцянок.

Прагнення бути героєм

Інколи чоловік бажає виглядати в очах жінки лицарем або героєм. Багато хто з представників чоловічої статі і не уявляють, що жінка запам'ятає дану обіцянку, і через деякий час про неї згадає. Багато хто сподівається, що кохана дружина або подруга просто забуде, і продовжують займатися своїми справами.

Досягнення мети

Часто причина порожніх чоловічих обіцянок — це досягнення своєї мети. Скільки наївних дівчат попалися на вудку порожніх обіцянок одружитися і жити довго та щасливо. На жаль, є підступні чоловіки, які задурять жіночу голову мріями про світле спільне майбутнє. У більшості випадків єдина мета порожніх обіцянок — це ліжко, а потім жорстокий розрив. Порожніми обіцянками часто користуються чоловіки-альфонси. Їх у наш час стало надто багато. Звичайно, в основному в цьому винні жінки. Їх бажання бути незалежними спонукало в чоловіків бажання бути нахлібниками, і жити за рахунок прекрасної статі. Адже як добре, тебе люблять, купують красиві речі, так і ще можна покапризувати, надути губи і піти гуляти з іншими жінками. Жертвами альфонсів часто стають старіючі самотні жінки з хорошим матеріальним становищем або з непривабливою зовнішністю. Такі жінки за чоловіка горло перегризуть.

Забудькуватість

Доволі часто чоловік просто забуває про те, що щось пообіцяв. Але не варто сприймати це дуже гостро. Можливо, він і справді забув. У цьому випадку потрібно просто постійно нагадувати, залишати записки або ще які-небудь нагадування. Наприклад, вічна проблема із сміттєвим відром. Якщо чоловік щоразу забуває винести відро, то потрібно просто поставити його біля порога. Коханий його одразу помітить і винесе. Але це в кращому випадку. В гіршому — просто почне кричати, що речі розкидані по всьому будинку, або мовчки переступить.

Чоловіки все частіше і частіше перестають виконувати свої обіцянки, а жінки через це дуже страждають. Вони сподіваються на краще, але виходить як завжди. Але не варто сильно засмучуватися. Для того щоб чоловік все-таки виконав свою обіцянку, йому необхідно якомога частіше про неї нагадувати. В даному випадку, або обіцянку буде виконано, бо жінка дістане, чи буде визнання, що виконати цю обіцянку неможливо. Звичайно, метод довгий і може зайняти не один день, але все-таки вірний.

Боротися з порожніми чоловічими обіцянками марно

На жаль, така поведінка закладена у них з дитинства. Можливо, це сталося, коли мама пообіцяла цукерку і не купила. І саме тоді чоловік запам'ятав, що давати порожні обіцянки можна і потрібно, і тоді досягнеш свого. Чоловіки не вважають порожні обіцянки чимось поганим. Зазвичай це для них цілком нормальне явище.

Щоб не засмучуватися щодо нестриманих чоловічих обіцянок, не варто їх сприймати надто серйозно. Жінки здатні трохи ідеалізувати чоловіків і все навколо себе. Потрібно реально дивитися на речі і не чекати стовідсоткового результату. Швидше за все, обіцянка так і залишиться не виконаною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *