Ці 10 правил варто згадувати, коли виникає бажання написати колишньому коханому | 100 ІДЕЙ

Ці 10 правил варто згадувати, коли виникає бажання написати колишньому коханому

У добу інформаційних технологій спілкування стало елементом гри. Коли сидиш наодинці з комп'ютером, у голову нерідко лізуть різні думки, і ми починаємо думати: може, написати людині, з якою пов'язано дуже багато приємних спогадів?

Але чому іноді краще не повертатися до минулого?

Стримуйте емоції

Можливо, ви сумуєте не за людиною, а за тими емоціями, які ви відчували, спілкуючись з нею, і станом закоханості. У цьому разі, швидше за все, вам захочеться на кілька хвилин відчути себе знову щасливою. Якщо ви напишете повідомлення і не відчуєте минулих почуттів, то вас спікатиме розчарування. Тож добре подумайте, чи треба вам це, перш ніж вигадувати привід для спілкування, інформує Ukr.Media.

Не давайте колишньому зайвий привід для радощів

Уявіть, що ви надіслали полум'яну промову з визнанням у коханні і вибаченнями за всі свої вчинки. Якщо ви не отримаєте відповідь, то ваше самолюбство може постраждати, тож ви ризикуєте впасти у депресію. А ось самооцінка вашого колишнього хлопця точно зросте, адже саме ви йому пишете, а не він вам, тоді, немає жодних сумнівів — він сама досконалість, а ви досі мрієте бути поруч з ним.

Візьміть за правило: говорити все найважливіше треба особисто

Якщо ви вважаєте, що стосунки можна повернути, то навряд чи вам допоможе есемеска. Краще поговорити з колишнім коханим тет-а-тет. Все ж таки навряд чи вам вдасться передати ваш закоханий погляд навіть за допомогою смайликів. Шанс, що його зацікавлять слова, написані вами, дуже малі. А ось гарантій того, що він зможе встояти перед вашим жіночим шармом, набагато менше.

Запам'ятайте: перший крок повинен робити чоловік

Навіть якщо ви дуже ініціативні та ваша улюблена героїня Тетяна Ларіна, не варто писати коханому першою. Краще почекайте якийсь час. Можливо, він сам не витримає розлуки з вами і подзвонить. Інша справа, якщо причиною сварки стали ви, але, правда, і у цьому випадку краще не поспішати з вибаченнями, а спокійно оцінити ситуацію. Можливо, так навіть краще?

Згадайте, чому ви розлучилися

Якщо ви розірвали відносини, то це означає, що щось точно пішло не так. Вас образили або зрадили, або вам рідко дарували подарунки і говорили компліменти? А, можливо, він просто ледар або скнара?

Навіть якщо ініціатором розриву були не ви, подумайте гарненько, можливо, і у вас була причина закінчити ці відносини. Намагайтеся частіше згадувати про недоліки вашої колишньої половини. Це чудова мотивація, щоб не писати і не дзвонити йому.

Проаналізуйте свій головний мотив

Чому вас тягне написати колишньому? Можливо, вам просто нудно? Знайдіть собі заняття. Наприклад, запишіться у басейн або на фітнес. Розплануйте свій день так, щоб для жалю про розставання просто не залишилося часу.

Уникайте тиску з боку оточуючих

"Усі подружки з хлопцями, а я сама", — думаєте ви про себе. Та ще й подруги "хвилюються": "Ну як там Федір? Не помирилися? Ви були такою гарною парою". Зрозуміло, у цьому випадку ви починаєте почуватися самотньою. Спробуйте подивитися на ситуацію з іншого боку: ви є не покинутою, а вільною і розглядаєте гідних кандидатів на підкорення ваших руки та серця.

Перевіряйте інформацію

Якщо до вас дійшли чутки про те, що ваш колишній коханий, як і раніше, самотній, то не поспішайте їм вірити, а краще ретельно перевірте цю інформацію. Інакше ви можете потрапити у незручну ситуацію.

Позбудьтеся помилкових ілюзій

Не варто думати, що якщо хлопець вам зрадив, то це було вперше і востаннє. Швидше за все, ваше бажання відновити спілкування він сприйме як схвалення своїх дій. Тож якщо вам здається, що вам вдасться виправити його, то це марні надії, і це стосується не лише відсутності вірності, але і будь-яких негативних якостей та звичок вашого екс-бойфренда.

Не будьте егоїсткою

А ви знали, що багато хлопців після розставання заносять своїх дівчат у чорні списки у телефоні і у соціальних мережах? Просто вони не хочуть, щоб їх смикали через дрібниці. Навіть якщо ви залишилися з колишнім коханим у теплих дружніх відносинах, то все ж таки не варто зловживати його добротою і звертатися до нього з різними проханнями із серії: допомогти з ремонтом або пересунути диван. Подібною поведінкою ви ризикуєте остаточно зіпсувати відносини з людиною, яка раніше була для вас такою рідною і близькою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *