Простий і дієвий метод, за допомогою якого можна перевірити чи любить вас чоловік

Кожна жінка на початку стосунків хоче бути на сто відсотків впевненою в тому, що чоловік відчуває до неї якісь почуття і дійсно нею дорожить. Психологи розкажуть, як перевірити, чи так це насправді, інформує Ukr.Media.

Як проявляється любов чоловіка

Вміння прощати. Чоловік, який закоханий, буде прощати вам будь-які дурниці. Наприклад, ви забули закрити машину, яка всю ніч простояла відкритою, випадково зламали його телефон, впустивши на підлогу або на асфальт. Так, він буде засмучений і може навіть підвищити голос, але він точно не буде ображати та обзивати ту, в яку закоханий.

Бажання допомагати та рятувати від проблем. Бажання оберігати свою жінку — це вірна ознака того, що він вас любить. Якщо у вас раптом щось сталося, закоханий чоловік постарається якнайшвидше приїхати до вас, де б він не знаходився. Йому не шкода витратити на вас час і сили, тому що ви йому дорогі.

Уміння розділити неприємні емоції. Наприклад, вас зрадила подруга або вас звільнили з роботи. Люблячий чоловік може не вміти заспокоювати, але він точно не пройде повз. Він постарається допомогти або просто буде поруч, якщо вас необхідно підбадьорити. Він скасує зустріч з друзями у барі, щоб просто підтримати вас у важку хвилину.

Уміння слухати. Мова не про побутову розмову про кіно або ситуацію у світі, а про гострі проблеми, які хвилюють його супутницю, тобто вас. Наприклад, мова може йти про переживання, почуття. У вас може лежати тягар на душі через сварки з батьками. Ви розповідаєте чоловікові про те, як переживаєте, а він слухає вас і заспокоює. Це поведінка того, хто дійсно любить вас.

Як перевірити почуття чоловіка

Необхідно створити таку ситуацію, в якій він би показав своє вміння прощати, продемонстрував розуміння або прийшов на допомогу. Звичайно, бажано не перегинати, щоб він не здогадався, що ви робите щось навмисно.

На початку відносин можна спробувати, наприклад, скасувати зустріч з друзями. Він хотів зустрітися з другом і його дружиною, поспілкуватися, планував це останні пару днів, а у вас немає настрою. Спробуйте попросити у нього пробачення за те, що ви порушуєте його плани. Скажіть, що вам було б приємно, якби він залишився з вами вдома. Не нагнітайте смуток і не давіть на жалість. Просто озвучте свої думки. Також пам'ятайте про те, що він може піти на компроміс, запропонувавши зустрітися з другом, але швидко повернутися. Це теж хороший знак.

Дуже добре допомагає методика, зав'язана на відносинах з батьками, бабусями чи дідусями. Можна сказати чоловікові, що вам необхідно відвідати бабусю в іншому місті. Потрібно їхати, тому побачення відкладається. Можна сказати чоловікові, що якщо у нього є бажання, він може поїхати з вами. Якщо він погодиться — це прекрасний знак. Не забувайте, що у нього теж можуть бути якісь плани не лише на вечір, а й на вихідні в цілому, тому він може не піти вам назустріч. У будь-якому випадку, він постарається вас зрозуміти і хоч чимось допомогти, якщо справді вас любить.

На щастя, в більшості випадків такі методи перевірки не потрібні. Такі ситуації відбуваються самі собою, тому дуже важливо бути уважнішими, адже ми не завжди бачимо такі ситуації.

Дуже часто допомагає простий аналіз ваших відносин. Найголовніший показник, за яким можна визначити ступінь серйозності відносин на початкових етапах — наявність бажання у чоловіка знайомити вас з його друзями і родичами. Якщо у вас не заходить про це розмова, спробуйте її завести. Якщо він скаже, що мріє познайомити вас з друзями або планував це зробити найближчим часом, то все в порядку. Ви на вірному шляху. Якщо ж він "годує" обіцянками, постійно відкладаючи ці зустрічі на потім, це привід задуматися. Швидше за все, він не хоче серйозних відносин, співжиття або шлюбу.

Спробуйте проявити до нього тимчасову байдужість. Це хороший метод для всіх дам, які дуже ініціативні у відносинах. Якщо ви тимчасово не будете йому писати або дзвонити, він повинен буде проявити якусь реакцію. Якщо її не буде, то ви йому байдужі. Також поганий показник, якщо він поводиться так, ніби нічого не відбувається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *