Психолог перерахувала три найважливіші речі, які потрібно встигнути зробити перед весіллям

Багато людей вважають, що для досягнення щастя необхідно знайти свою половинку, закохатися, отримати взаємність і одружитися. Більшість казок завершується на цій радісній ноті. Проте мало хто згадує, що відбувається після того, як святкова подія закінчується і розпочинається повсякденне життя, повідомляє Ukr.Media.

Психологи визначили три прості принципи, які слід врахувати перед вступом у шлюб, щоб забезпечити успішне подружнє життя.

Головним завданням перед весіллям не є лише вибір ідеального місця для церемонії чи сукні, а щось зовсім інше, адже ваш життєвий досвід до весілля безпосередньо вплине на вашу подальшу спільну життя.

Жити на самоті

Одинока людина — це не та, що живе в одній кімнаті з батьками, без друга чи подруги, зазначають психологи.

Цей етап «самотності» є надзвичайно важливим для ваших майбутніх стосунків. У цей період головне — сформувати стосунки з найважливішою особою у вашому житті: з самим собою. Успіх у цій фазі і те, наскільки добре ви пізнаєте себе, суттєво вплине на ваші майбутні стосунки.

У психології цей важливий етап називається фазою монади.

  • Людина навчається покладатися на себе в усіх відносинах.
  • Вона самостійно приймає важливі рішення.
  • Контролює свої фінанси і вміє піклуватися про себе в домашніх умовах.
  • Оцінює свої сильні та слабкі сторони.
  • Відчуває свої істинні бажання і визначає свої можливості.

На жаль, багато людей пропускають стадію монади і «заплутуються» у стосунках з іншими, не будуючи їх із собою, наголошують психологи.

У нашій культурі звично переїжджати від батьків у нове сімейне гніздо або навіть продовжувати жити з батьками разом із новим членом сім’ї — чоловіком чи дружиною. Багато хто також орендує квартиру з друзями, іноді з подругами чи братами/сестрами.

Усі ці концепції ведуть до втрати важливого етапу в житті — періоду, коли ви живете на самоті, пояснюють експерти. Задумайтесь, адже після шлюбу така фаза може знову настати лише в старості, і то тільки у випадку, якщо діти виїдуть, а ваш партнер помре раніше вас. В інших випадках людина не має можливості впродовж життя «усвідомити» себе як окрему особистість від батьків, дітей, чоловіка чи дружини та друзів.

Навчитися забезпечувати себе самостійно, а не за рахунок іншої людини

Це передусім важливо для зміцнення впевненості в собі. Ви завжди будете знати, що здатні заробляти, не покладаючись на інших. Це дуже потужне відчуття.

Ця довіра надає стосункам гідності, внутрішнього дозволу приймати рішення, вносити зміни, покладатися на себе. А також вона допомагає чоловікові зрозуміти, як він може чи не може бути з вами, коли жінка певний час залежна від нього. Адже він усвідомлює: «Ти чудово справляєшся з цим життям без нього».

Навчіться бути щасливими самі

Якщо ви не можете бути щасливими наодинці, то й стосунки не принесуть вам щастя, кажуть психологи. Ніхто не зможе задовольнити вас своєю любов’ю, якщо ви не любите себе. Вам завжди буде недостатньо. Без формування стосунків із собою, без турботи та любові до себе, без боротьби зі своїми страхами, комплексами і тривогами, ви постійно намагатиметеся заповнити ці прогалини за допомогою іншої людини. І це неможливо. Тому ви в будь-якому випадку будете з ним нещасливими. Як може бути, що з’явився чоловік, який не приносить вам щастя? У вас був чіткий мотив — ви хотіли знайти щастя, шукаючи партнера.

Звичайно, немає нічого поганого в прагненні бути щасливим, але не за рахунок іншої людини, підкреслюють психологи.

Людина, яка навчається бути щасливою на самоті, буде щасливою і в стосунках. Тоді як людина, яка не бачить щастя без стосунків, не знайде його навіть у найідеальнішому шлюбі, резюмували експерти.

Джерело: ukr.media

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *