Що для чоловіка важливіше близькості

Жоден чоловік не хоче свідомо заподіяти біль своїй жінці. Чоловіки не хочуть сперечатися з жінками, і вони не прагнуть все тримати під контролем. Вони навіть не хочуть просто інтиму. Вони мріють про те, щоб їх жінка знала правду. Вони бояться навіть подумати про те, що їх інка ніколи не дізнається їх таємниці.

А правда криється в тому, що вони мріють про ніжні дотики. В одному такому торканні прихована величезна сила, але чомусь багато жінок нехтують ними або може поки не до кінця усвідомили їх силу, інформує Ukr.Media.

Попри всю простоту і ніжність, чоловікам дуже важко в цьому зізнатися своїй жінці і їм важко попросити їх про це. Мало того, в чоловічих колах не заведено розмовляти про це. Кожен чоловік не може зізнатися навіть собі самому, що він потребує цього, бо боїться здатися м'яким. Чоловіки не хочуть ризикувати, бо не знають, як саме жінка відреагує на їх слабкість. У чому сила моменту коли шкіра торкається до шкіри, та в тому, що це є свого роду знаком жіночого прийняття і схвалення.

У той момент, коли жінка дарує свої ніжні дотики чоловікові, вона дає йому впевненість в його силах, такі дотики є свого роду підтвердженням його мужності. З цього моменту його світ починає змінюватися. Це сакральний момент в житті кожного чоловіка, в такі миті немов грудка підступає до горла і це є найнадійнішим підтвердженням того, що чоловік в цьому світі не один і він рухається в правильному напрямку.

Вони є своєрідним проявом любові жінки. Кожен чоловік мріє їх відчути хоча б один раз в житті. Для кожного чоловіка важливо відчути це жіноче прийняття і схвалення.

Звичайні дотики здатні творити чудеса. Самі чоловіки їх описують так: «коли ми були з нею в кінотеатрі, вона несподівано поклала зверху на мою руку свою долоню і прошепотіла: «я так тобі вдячна, що ти привів мене сюди», «вона дзвінко шльопнула мене по моїй дупі, а потім сказала, що я жеребець», «вона приблизно хвилини дві копалася в моєму волоссі, запустивши в нього свої довгі витончені пальці і це було божественно», «вона ніжно провела своєю рукою по моєму плечу, а потім пригорнула до мене всім тілом», "вона просто торкалася моєї потилиці, коли я вів авто. Вона робила це так ніжно, що мені хотілося муркотіти".

Чоловіки не можуть сказати жінці в чому саме вони потребують найбільше, бо вважають, що жінок може це насмішити, адже це зовсім не мужньо. Чоловіки бояться здатися в очах своєї жінки занадто вразливими, бо від звичайного дотику в них може перехопити дух. Даруйте чоловікові свої дотики, нехай ваш чоловік перестане соромитися цієї своєї слабкості, бо це зробить ваші відносини по-справжньому довірчими. Чим частіше ви будете дарувати своєму чоловікові дотики, тим сильніше в ньому зростатиме впевненість в тому, що ви дійсно любите його!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *