В яких ситуаціях жінці самій потрібно робити пропозицію руки і серця, якщо їй попався нерішучий партнер | 100 ІДЕЙ

В яких ситуаціях жінці самій потрібно робити пропозицію руки і серця, якщо їй попався нерішучий партнер

Традиційно вважається, що пропозицію руки і серця повинен робити чоловік. Але чи завжди жінці треба тільки терпляче чекати пропозиції про заміжжя? Давайте розберемося, коли жінка може зробити пропозицію і як підступитися до цього питання, інформує Ukr.Media.

Багато жінок до цих пір в роздумах: чи варто самій піднімати питання про одруження? У сучасному світі жінки стали більш самостійними і ініціативними, і не проти взяти в свої руки вирішення цього делікатного питання. Чи не відштовхне чоловіка такий натиск, або, навпаки, вже давно пора зважитися на відверту розмову, щоб більш чітко розуміти майбутнє відносин?

Багато в чому рішення питання про одруження залежить від етапу, на якому знаходиться та чи інша пара.

Етапи відносин

Відносини між чоловіком і жінкою розвиваються приблизно за однаковим сценарієм.

Цукерково-букетний період. Даний етап — це початок відносин, перші побачення молодої пари. Чоловік і жінка тільки дізнаються один одного і поки ще не роблять якихось висновків про серйозність відносин та шлюб. На даному етапі відносини або припиняються, часто не встигнувши початися, або переходять в більш серйозну стадію.

Зізнання у коханні. Слова любові можна почути і на початку відносин, і через більш тривалий час. Багато залежить від характеру вашого чоловіка і того, наскільки близькі у вас стосунки. Але в будь-якому разі зізнання у коханні — це дуже відповідальний крок, який свідчить про серйозні наміри партнера. До речі, вимовити заповітні слова: «я тебе люблю» першою може і жінка, особливо у випадку, коли партнер дуже сором'язливий.

Спільне проживання. Багато пар вважають обов'язковою умовою спільне проживання і ведення побуту до шлюбу. На відміну від побачень, так можна набагато краще і швидше дізнатися партнера, зрозуміти, чи буде парі комфортно у шлюбі.

Пропозицію жити разом можна вважати свого роду етапом, який передує шлюбу. У зв'язку з цим багато жінок намагаються різними способами цей етап наблизити, активно схиляючи свого чоловіка до співжиття до шлюбу. Дану позицію варто поважати, ніхто не хоче помилитися у виборі партнера на життя, але і затягувати зі спільним проживанням без штампа в паспорті жінці не варто. Психологи стверджують, що року спільного проживання цілком достатньо, щоб зробити необхідні висновки.

У яких випадках варто взяти ініціативу у свої руки

Чоловік явно затягує з пропозицією. Складно назвати визначені терміни, коли чоловік повинен зробити пропозицію. Кожна жінка розуміє сама, коли вже не готова далі чекати. Якщо говорити про чоловіків, то деякі з них готові зробити пропозицію через місяць, а багатьом і 5-10 років не вистачить, щоб визначитися.

Чоловік сором'язливий і нерішучий по натурі. Ви як ніхто інший знаєте свого чоловіка і його характер. Якщо ваш чоловік досить пасивний, і у вашій парі приймаєте рішення в основному ви, то саме вам варто задуматися про розв'язання питання із заміжжям. В іншому разі пропозиції можна і не дочекатися.

Чоловік пропонує завести дитину / ви дізнаєтеся про вагітність. У такій ситуації дуже важливо обговорити питання про ваш статус, адже у дитини має бути батько, а у вас — статус законної дружини.

Як правильно зробити пропозицію чоловікові

Відверта розмова. Простіше кажучи, запитати прямо: «Коли ти на мені одружишся?». Таке питання вимагає певної сміливості, але це найпростіший спосіб дізнатися, наскільки серйозні наміри вашого кавалера, і залишити порожні очікування.

Спосіб з «хитринкою». Якщо ви людина сором'язлива і не хочете ставити запитання про одруження, то цей спосіб для вас. Наприклад, ви вже давно живете разом і чекаєте пропозиції, ваш чоловік звик, що ввечері його чекає вечеря, вдома чисто, випрасувані сорочки, а весь свій вільний час ви приділяєте тільки йому. Припиніть на час бути для вашого чоловіка «дружиною без кільця». Не чекайте його з вечерею, а присвятіть черговий вечір вашим подругам, сходивши в який-небудь ресторан.

Після повернення додому на виниклі питання спокійно відповідайте, що дівчина ви вільна, незаміжня і гуляєте з подругами тоді, коли вам хочеться. А от була б заміжня, була б інша розмова! Попри відсутність прямого запитання «в лоб», цей спосіб досить агресивний і може чимало засмутити вашого партнера, але з великою ймовірністю він задумається про узаконення ваших відносин.

Підводячи підсумок, можна сказати, що є ситуації, коли жінці слід самій проявити ініціативу в питанні заміжжя. Це питання слід обговорити хоча б для того, щоб більше не хвилюватися з цього приводу і зрозуміти, наскільки ваші стосунки серйозні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *