Як зробити так, щоб пральна машина перестала стрибати при віджиманні | 100 ІДЕЙ

Як зробити так, щоб пральна машина перестала стрибати при віджиманні

Напевно кожен хоч раз помічав, що після того, як в пральній машині включається режим віджиму, вона починає стрибати. Ця проблема найчастіше викликана порушенням балансу, інформує Ukr.Media.

Щоб побутовий прилад не переміщався по ванній або іншому приміщенню, важливо, щоб білизна була рівномірно розподілена всередині барабану. Однак не завжди правильна розкладка речей призводить до вирішення проблеми в цілому.

Розповімо, як запобігти переміщенню пральної машини

1. Перевірте, чи вивернуті транспортувальні болти, що знаходяться на задній стінці пральної машини. Якщо цього не зробити, пристрій продовжить зрушуватися з початкового місця.

2. Рівно встановіть пральну машину. У цьому вам допоможе будівельний рівень. Виріб покаже, чи є який-небудь нахил, що провокує дисбаланс під час роботи побутового приладу.

3. Купуйте антивібраційні підставки. Подібні вироби мають товстий гумовий шар, який пом'якшить сильну вібрацію при віджиманні.

4. Відмовтеся від частого використання мішків для прання. Річ у тім, що складені в них речі створюють точкове навантаження на барабан. Через це він починає ходити ходуном.

5. Якщо ніяка з перерахованих вище порад не допомагає, то спробуйте зменшити обороти віджиму та зверніться до майстра, швидше за все амортизатори барабана пральної машини вийшли з ладу і їх потрібно замінити. Коштує це не дорого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *