Як економити при маленькій зарплаті, коли і відмовитися вже начебто ні від чого

Обіди в кафе, залежність від кави та звичка робити імпульсивні покупки можуть непомітно створити значну дірку у вашому бюджеті. Здається, все просто. Щоб не потрапити у фінансову прірву, як “Титанік”, слід заробляти більше і витрачати менше, повідомляє Ukr.Media.

У цій статті ми зібрали кілька хитрощів, якими люди ділилися у соціальних мережах. Зазвичай секретні способи заощадження не охоче розкриваються, адже трюк перестане працювати, якщо його почнуть використовувати всі. Тому скористайтеся можливістю, щоб знайти ідеї, які допоможуть зберегти гроші у гаманці якомога довше.

Як заощаджувати з невеликою зарплатою

Згідно з опитуванням, кожен п'ятий британець намагається заряджати свій телефон на роботі. Крім того, пристрої часто підключають до електромережі в ресторанах, коворкінгах та інших громадських місцях. Якщо ваш роботодавець це не забороняє, можна заощадити електроенергію на роботі. Проте для цього потрібно мати потужний повербанк.

Коли бачите привабливу пропозицію, запитайте себе: чи планували ви цю покупку до того, як побачили знижку? Якщо відповідь “Ні”, то це, напевно, не вигідна пропозиція. Скоріше за все, хитрі маркетологи переконали вас придбати те, що вам не потрібно.

У багатьох магазинах можна безкоштовно або за невелику плату отримати зразки килимових покриттів. Достатньо лише з’єднати їх скотчем — і у вас з’явиться чудовий килим!

Звичайна аерозольна фарба може стати чудовою альтернативою для жалюзі. Таке оновлення вікна, безсумнівно, обійдеться вам набагато дешевше.

Спробуйте вести таблицю витрат. Біля кожної статті вказуйте її важливість. Наприклад, крупа — “обов’язково”, квартплата — “обов’язково”, дорогий шампунь — “хм… просто захотілося”. Це може здаватися банальним, але ви будете здивовані кількістю імпульсивних покупок.

Поради від людей, які навчилися економити

Цікаво, що можна заощаджувати навіть на статтях з позначкою “обов’язково”. Наприклад, англійці вважають за краще одягати більше одягу замість підвищення опалення у квартирах. А іноді вони не змивають воду в туалеті після кожного візиту і навіть купаються в одній і тій же воді з іншими.

Використовуйте непотрібні картки або старі нотні зошити як упаковку для подарунків. Це дешево та оригінально!

Встановіть на свій смартфон один з додатків, що інформує про акції магазинів. Часто можна заздалегідь дізнатися про знижки на продукти. Досвідчені покупці стверджують, що так можна заощадити до 25% на всіх витратах на їжу.

Привчіть себе робити великі покупки лише в кінці місяця. По-перше, ви не залишитесь без грошей за тиждень до зарплати. По-друге, у вас буде більше часу, щоб вирішити, чи дійсно вам потрібна ця річ. Уявіть, що ви її вже купили. Чи зміниться ваше життя на краще? Якщо ні, то рішення очевидне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *