Гвинтовий компресор з осушувачем: принцип роботи | 100 ІДЕЙ

Гвинтовий компресор з осушувачем: принцип роботи

Гвинтовий компресор з осушувачем: принцип роботи
Гвинтовий компресор з осушувачем: принцип роботи

Принцип роботи такого обладнання, як гвинтовий компресор досить простий. Через всмоктувальний клапан й повітряний фільтр повітря потрапляє всередину. Воно накопичується та нагнітається у гвинтовій парі, де поєднується з компресорним маслом. Ротори (відомий та ведучий) максимально стискають повітряно-олійну суміш, після чого подають її в пневмосистему через сепаратор. Таким чином, повітря подається вже чистим, не забрудненим залишками олії. А якщо йдеться про гвинтовий компресор з осушувачем, то навіть зайвої вологи в ньому не буде.

Щоб купити компресор гвинтовий високої якості в Україні, зв’яжіться з представниками інтернет-магазину «АД-Інструмент» – https://ad-instrument.com.ua/ua/g28544365-vintovye-kompressory. А ми розповімо про основні переваги цього обладнання.

Особливості гвинтового компресора з осушувачем

Говорячи про основні особливості гвинтового компресора з осушувачем, варто згадати такі якості:

  • максимально високий рівень продуктивності;
  • тривалий термін експлуатації при високих навантаженнях;
  • оптимальну якість повітря на виході;
  • широкий діапазон робочих температур;
  • повільніший знос роторної групи;
  • універсальність.

Наявність осушувача в конструкції компресора гвинтового дозволяє очистити стиснене повітря від водяної пари, що дуже важливо в ряді ситуацій.

Купити компресор гвинтовий в Україні

В Україні нескладно купити гвинтовий компресор з осушувачем, адже це обладнання досить затребуване. Зокрема, його використовують на станціях технічного обслуговування автомобілів. Однією з переваг гвинтового компресора є підвищена стійкість до зносу й навантажень. Насправді це означає, що агрегат здатний на безперервну роботу до 24 годин поспіль. До того ж це обладнання порадує і ваш персонал. Адже компресор подібної конструкції відрізняється мінімальною продуктивністю шуму, що цілюще впливає на самопочуття працівників та підвищує коефіцієнт корисної дії автосервісу загалом.

Щоб не помилитися з вибором пристрою, зверніть увагу на потужність агрегату, а також об’єм накопичувального металевого бака. А вигідно купити гвинтовий компресор вже в комплекті з відповідним ресивером завжди можна через сайт компанії «АД-Інструмент». Тим більше, що це обладнання має гарантію якості безпосередньо від виробника.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *