Не купуйте такі кухонні шафи — зіпсують весь інтер’єр і дратуватимуть
"Витратити гроші на непотрібне", поспішивши з покупкою — це дуже просто. А ось знайти щось, що дійсно буде радувати щодня і служити вірно домогосподарці (і домогосподареві) — це складна задача, для вирішення якої потрібно знати безліч хитрощів і нюансів, повідомляє Ukr.Media.
Глибокі шафи-антресолі
Логіка типової людини під час вибору глибоких шаф-антресолей приблизно така: Ось де ми розвісимо-запхаємо всі баночки, пляшечки та інші дрібниці.
Проте на практиці такі шафи — істинний головний біль. По-перше, виглядають громіздко і безглуздо. По-друге, витягувати щось з глибини цих шаф — справжня мука, що вимагає стільця й акробатичних трюків на висоті над підлогою.
Цілком звичайні кухонні шафи-антресолі можуть мати скромний, елегантний розмір, приховуючи лише найнеобхідніші речі. Усі ж баночки і пляшечки простіше перенести в гараж або на балкон «до вимоги». Або ж зовсім викинути через непотрібність, перепродати або подарувати.
Кухонні шафи з глянцевими, темними фасадами
Якщо ви мрієте про кухню, де постійно треба протирати фасади шаф і божеволіти від плям і розводів, обов’язково купуйте кухонні шафи з глянцевими, темними фасадами. На них дуже помітні відбитки пальців, пил, розводи від води, жирні плями та інші забруднення.
Для тих, хто не готовий до постійного прибирання, краще вибирати матові або світлі фасади, на яких забруднення менш помітні.
Кухонні шафи з білими фасадами з ПВХ та МДФ
Біла кухня, безумовно, класика, яку часто вибирають недосвідчені домогосподарки через «відчуття чистоти і світла».
Проте тут економія може зіграти злий жарт, оскільки, обравши білі кухонні меблі з фасадами з ПВХ та МДФ, через кілька років експлуатації можна з неприємним подивом виявити, що захисна плівка починає відходити, а поверхня під нею — покривається все новими «незмивними розводами» і жовтуватими відтінками.
Для білих кухонь рекомендується використовувати матеріали вищої якості, такі як акрил або фарбований МДФ, які є більш стійкими до зовнішніх впливів і зберігають свій колір та вигляд довше. Акрил є більш довговічним варіантом для білих фасадів, але з одним застереженням — якщо не станеться якихось екстремальних ситуацій, на кшталт розлитої і не витертої оцтової кислоти або постійного впливу прямих сонячних променів.
Джерело: ukr.media