Внутрішній ремонт будинку з компанією Інтердизайн | 100 ІДЕЙ

Внутрішній ремонт будинку з компанією Інтердизайн

Внутрішній ремонт будинку з компанією Інтердизайн
Внутрішній ремонт будинку з компанією Інтердизайн

Житомирська компанія «Інтердизайн» пропонує вам свої зручні та всебічно вигідні послуги в галузі дизайнерського ремонту будинку, що здійснюється на базі критеріїв, які висуваються замовником, та дизайнерського бачення специфіки ремонтних робіт. Звернувшись до компанії «Інтердизайн», ви можете розраховувати на ремонт, який називається «під ключ».

Завдяки діяльності наших фахівців, яким підвладні ексклюзивні проектні рішення, ваш будинок стане привабливим, а життя наповниться естетичним комфортом та насолодою. Можете бути впевнені, що ремонт у будинку фахівцями «Інтердизайну» буде виконано на найвищому рівні якості.

Задовольняючи запити сучасних клієнтів, ми створюємо для них ідеальний життєвий простір, в якому функціональність і краса гармонійно є сусідами з економічністю. Замовляючи нашим фахівцям спектр ремонтних робіт, ви можете не сумніватися, що ваш майбутній інтер’єр передається в надійні руки. Гарантією цього твердження є наявність відмінної системи контролю за якістю, яка використовується щодо кожного етапу робіт.

Якщо євроремонт будинку є для вас актуальним заходом, цей вид послуг ви можете замовити майстрам «Інтердизайну».

Ремонт заміського будинку: етапи робіт

Здійснення ремонтних заходів у власному будинку починається з підготовки необхідної для проекту документації. Завдяки її чіткому та грамотному оформленню заходи будуть виконані точно, а якість робіт буде найвищою.

До переліку попередньої ремонту заміського будинку документації входять такі проекти:

 • дизайнерський;
 • враховує електричну складову;
 • конкретизуючий принципи, що використовуються для водопостачання;
 • що враховує наявність опалювальних систем;
 • що стосується специфіки кондиціювання та вентиляції.

Цей захід ігнорувати небажано, оскільки ремонт будинків, що не передбачає використання послуг проектувальника, спричиняє невідповідні витрати на коригування допущених підрядником недоліків.

Комплексний ремонт включає наступні етапи:

 • Оформлення перегородкових конструкцій з наступним оштукатурюванням стін, що здійснюється з використанням піскоцементної суміші.
 • Монтаж систем інженерного спектра. Роль глобальних складових цієї акції відіграють монтаж електричних елементів, встановлення призначених для кондиціонування приміщення систем, монтаж елементів опалення та відповідальних за водопостачання систем.
 • Важливе значення має укладання цементної стяжки. Завдяки механізованому методу, що використовується при її заливці, передбачений для виконання даного заходу час скорочується в 4 рази.
 • Монтаж гіпсокартонних елементів.
 • Укладання плиткових елементів із паралельною закупівлею предметів фаянсу.
 • Роботи малярського діапазону – із замовником обговорюється варіант стінового оформлення: чи це буде фарбування або шпалери, а може, декоративна штукатурка.
 • Завершальний етап складається з укладання підлогових покриттів, встановлення приладів освітлення, монтажу плінтусних конструкцій, встановлення фаянсу та оформлення розеток. Оскільки фінішний етап ґрунтується на специфіці дизайнерських рішень та індивідуальних переваг, що озвучуються клієнтом, для нього характерна широка варіативність.

Якщо ви маєте намір замовити спеціалістам, які працюють у компанії «Інтердизайн», ремонт будинку під ключ, ціна цього заходу змінюватиметься в залежності від спектру робіт, вартості призначених для використання матеріалів, а також від складності монтажного процесу.

Варто зауважити, що перелічені вище заходи є лише загальною схемою, при цьому насправді ситуація може виявитися складнішою, оскільки в процесі досконалого вивчення кожного аспекту ремонту в приватному будинку має бути досягнуто максимального порозуміння між клієнтом і майстрами. Фахівцями замовникам, які працюють у компанії «Інтердизайн», надається всеосяжна інформаційна підтримка: це стосується як консультативної допомоги, так і вибору матеріалів – як чорнових, так і оздоблювальних.

Причини замовити ремонт у будинку під ключ фахівцям «Інтердизайну»

Якщо вам актуальний ремонт котеджів під ключ, то компанія «Інтердизайн» стане для вас найкращим партнером. Ми запевняємо вас у цьому з наступних причин:

 • Для будь-якого призначеного для ремонту об’єкта, хоч би якою була його площа, у фахівців «Інтердизайну» завжди у достатній кількості знайдуться матеріальні та людські ресурси. Тому спектр ремонтних робіт буде здійснено в найкоротший (з урахуванням обсягів запланованих робіт) термін, навіть якщо ваш котедж вражаюче великий.
 • У процесі внутрішнього ремонту будинку, що здійснюється нашими майстрами, ви будете контактувати з єдиним підрядником, причому будівельні матеріали, що закуповуються ним, матимуть нижчу, порівняно з ринковою, вартість з урахуванням максимально високої якості.
 • Завдяки індивідуальному підходу, що застосовується до кожного об’єкта, ви можете отримати дизайнерський проект будь-якої категорії складності, який, зрозуміло, отримає статус ексклюзивного. Унікальністю і неповторністю відрізняється також архітектурний проект, що складається індивідуально для кожного замовника.
 • Підібрані на базі ваших уподобань матеріали повністю відповідатимуть специфіці стильового оформлення об’єкта.
 • Цінова політика «Інтердизайну» прозора та аргументована, при цьому кошторис затверджується до моменту, коли стартують будівельні роботи.
 • Здійснюючи ремонт у будинку під ключ, майстри нашої компанії роблять усю роботу на офіційній основі – допуски СРО для виконання будівельних робіт у них є.

Ремонт приватних будинків — пріоритетний напрямок діяльності компанії, що здійснюється компанією «Інтердизайн». Здійснюючи свої роботи, взяті на себе зобов’язання ми завжди гарантовано виконуємо. Завдяки виконуваній для вашого затишку роботі наших майстрів ви отримаєте від результату їхньої діяльності справжню насолоду. Відсутність марних тимчасових витрат, стресових ситуацій та невмотивованих бюджетних видатків гарантуємо.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *