Чому потрібно розчісуватися дерев’яним гребінцем і яким він повинен бути

Гребінець необхідний як для власниць довгого, так і короткого волосся. Його можна використовувати для простого розчісування або для створення елегантної укладки. Однак, щоб не пошкодити волосся, важливо правильно обирати матеріал, з якого виготовлено ваше «помічниця», повідомляє Ukr.Media.

Не електризує волосся

Дерев'яний гребінець підходить для всіх типів волосся. Він не викликає електризацію, а локони стають блискучими та шовковистими.

Не травмують шкіру

Гребінці з натурального дерева позитивно впливають на волосяні цибулини. Цей аксесуар дбайливо розплутує волосся, не завдаючи шкоди шкірі. Волосся залишається без електризації та не пушиться.

Дешеві або неякісні пластикові гребінці з грубо обробленими зубцями і швами можуть пошкодити волосся і шкіру голови, викликати статичну електрику та сплутувати локони.

Не викликає алергії

Оскільки дерево є екологічно чистим матеріалом, ймовірність виникнення алергічних реакцій практично відсутня.

Дерево, особливо необроблене лаком, є гіпоалергенним матеріалом для більшості людей. Алергія на дерево трапляється рідко, хоча теоретично можлива.

Зручно наносити маски та бальзами

Ви можете без побоювань використовувати будь-які склади для фарбування та маски для волосся, і це дуже зручно. Адже масажні гребінці з натурального дерева не вступають у хімічну реакцію з ними.

Відмінна профілактика ламкості волосся

Дерев'яні гребінці, завдяки своїй гладкій поверхні та зниженню електризації, можуть допомогти зменшити ламкість волосся, особливо при обережному розчісуванні.

Зниження електризації може зробити волосся більш гладким, що візуально зменшує об'єм. Для створення об'єму можуть підійти інші види гребінців.

Роблять гребінці з різних порід дерев

Але варто пам'ятати, що дерев'яні гребінці не повинні бути покриті лаком. У такому випадку їх корисні властивості знижуються до мінімуму. Проте не лаковані гребінці мають свої недоліки: вони вбирають шкірне сало та бруд. Тому дерево має бути добре відполіроване.

Догляд за дерев'яним гребінцем є простим. Його потрібно мити один раз на тиждень у мильній воді, потім ретельно витирати і сушити. Але без прямого впливу сонячних променів і не поблизу опалювальних приладів, оскільки під їх впливом деревина може тріскатися. Слід пам'ятати, що дерево не любить частої взаємодії з водою та підвищеної вологості повітря.

Основним недоліком дерев'яних гребінців є обмежений термін служби. Адже натуральні матеріали мають коротший термін експлуатації в порівнянні з синтетичними.

При виборі гребінця в магазині слід провести рукою по його зубцях. Вони не повинні бути гострими. Якщо на гребінці є загострені кути або зубці, а також неакуратні шви, він буде незручним у використанні. Від такої покупки краще відмовитися.

Оберіть тільки якісні гребінці з натуральних матеріалів. Саме вони здатні забезпечити здоров'я і красу вашому волоссю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *