Небезпечна мода: згубні наслідки масок зі слайма для волосся

У соціальних мережах популярні блогери почали рекламувати маски зі слайма — в'язкої желеподібної субстанції. Цю рідину наносять на волосся від коренів до кінчиків, намагаючись досягти ефекту ламінування. Лікарі-трихологи роз’яснили, чому маска зі слайма може безповоротно зашкодити волосся, повідомляє Ukr.Media.

На їхню думку, маски зі слайма, що мають консистенцію жувальної гумки, активно рекламуються у соцмережах без попереднього трихологічного обстеження, і у підлітків це може призвести до алопеції — випадіння волосся.

Головна проблема полягає в складі цих масок. Це не професійні засоби, які містять синтетичні полімери. Вони закупорюють кутикулу волосся, але не забезпечують його живленням, не проникаючи у його структуру. Це призводить до того, що волосся "не дихає". Найгірше те, що це викликає накопичення токсичних речовин, при цьому порушується природний захист волосся. Воно стає важким, і корені не витримують цього навантаження. Волосся починає просто випадати.

Крім того, волосся стає ламким і тьмяним після того, як первинний ефект блиску від маски зникає. Слайм також негативно впливає на шкіру голови.

Силікон потрапляє на шкіру голови, викликаючи закупорку пор. Це може призвести до розвитку грибкових інфекцій, демодекозу та втрати волосся. Маски зі слайма не є лікувальною процедурою, що живить корені, зміцнює та оздоровлює волосся; це лише декоративний засіб. Він подібний до силіконового камуфляжу — тимчасово приховує недоліки волосся, але при цьому "вичавлює" з нього останні сили, зазначили експерти.

Це особливо небезпечно для дитячого та підліткового волосся, яке має підвищену чутливість.

Іноді відновлення волосся після маски зі слайма може бути неможливим у домашніх умовах і може знадобитися консультація лікаря. Однак, якщо волосся не сильно пошкоджене, йому можна надати допомогу вдома.

Слід відразу після використання слайма ретельно вимити волосся шампунем для глибокого очищення, оскільки звичайні засоби можуть не впоратися з залишками полімерів. Після трьохразового миття волосся шампунем на основі сапропелю варто використовувати натуральні зволожувальні маски або кондиціонери також із сапропелем, який чудово відновлює структуру волосся. При цьому не слід використовувати плойки та праски, необхідно уникати навіть сушіння волосся феном.

Важливо пам'ятати, що волосся — це придатки шкіри, тому потрібно живити його правильним харчуванням з урахуванням вікової норми вітамінів і мінералів. Це, перш за все, стосується вітамінів групи B і E, а також омега-3 жирних кислот, вітаміну D.

Не забувайте, що здоров'я волосся залежить від комплексного догляду та усвідомленого тривалого використання саме натуральних, а не декоративних трихологічних засобів, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *